Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 15:51:50

Чернігівський одеський дворик у Гомелі

31.10.2017   11:42Агенцiя

Народившись на сцені Чернігівського філармонійного центру фестивалів та концертних програм, мюзикл «Ліричні та веселі історії Одеського дворика» нині завойовують серця глядачів вже за межами рідної сцени.

25 жовтня чернігівські артисти успішно виступили у сусідній Білорусі, у Гомелі, на одній з найбільших концертних сцен області – культурно-спортивного  комплексу  Гомельського відділення Білоруської залізної дороги. У залі на понад тисячу місць був аншлаг. 

І гуляли по Дерибасівській на гомельській сцені і невгамовна тьотя Роза, і гостра на язик Сонечка, і смішний Попандопуло; і лунали пісні з відомих кінофільмів, незабутні композиції великого Утьосова, Марка Бернеса.  Веселий гумор мудрої  й прекрасної  багатонаціональної Одеси єднає людей у найкращий спосіб: через сміх і жарти, через пам’ять про історію, і світлий сум, і спогади, і надії.

«Виступ артистів  Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм пройшов на високому художньому та організаційному рівні і отримав достойну оцінку керівництва області, викликав щирий інтерес у глядачів, що, без сумніву, позитивно відобразиться на розвитку двосторонніх стосунків і творчому співробітництві», - йдеться у листі-подяці на ім’я Генерального  директора Чернігівського філармонійного центру фестивалів та концертних програм Сергія Теребуна, що надійшов від його колеги і вже доброго і надійного друга, директора Гомельської обласної філармонії Олени Давидовської. 
Дружба і співпраця колективів обох філармоній призвели до активного творчого обміну й цікавих гастрольних проектів. У рамках цієї співпраці чернігівська публіка вже мала нагоду провести незабутній вечір, присвячений популярним романсам  у майстерному виконанні солістки Гомельської обласної філармонії народної артистки Республіки Білорусь  Галини Павленок, а згодом зарядитися гарним настроєм на концерті оригінального інструментального тріо «Лірыца».

У лютому цього року у Гомелі з успіхом виступив Джаз-бенд “BissQuit” (керівник Дмитро Теребун) Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. У наступному, 2018 році, між Гомельською обласною філармонією та Чернігівським обласним філармонійним центром планується здійснити обмін концертами камерних хорів.
До Чернігова завітає Камерний хор Гомельської обласної філармонії (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч культури Республіки Білорусь — Олена Соколова), а Гомель відвідає Академічний камерний хор імені Д.Бортнянського (художній керівник та головний диригент Іван Богданов). Також у планах Чернігівського обласного філармонійного центру порадувати гомельчан новим прем’єрним мюзиклом у двох актах “Радіо Красуні FM” (режисер-постановник Дмитро Обєдніков).

А вистава Чернігівського філармонійного центру «Ліричні та веселі історії Одеського дворика», повернувшись з дружнього Гомеля, знову оселилася на рідній сцені, де 27 жовтня традиційно зібрала повний аншлаг.


Віра Лобановська

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.