Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 00:24:17

Виставкова діяльність Національного заповідника "Чернігів стародавній" у серпні-жовтні 2017 року

23.10.2017   11:14Агенцiя

Виставкова діяльність Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» є одним із головних його напрямків роботи.

Враховуючи те, що цього року музейна установа відзначає 50-и річний ювілей, основну увагу було вирішено приділити презентації експонатів із фондових колекцій заповідника.

Відтак, 11 серпня у Борисоглібському соборі відкрилася виставка «Відбитки часу» з фондів Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Експозиція надала можливість прослідкувати еволюцію розвитку архітектурно-будівельних деталей упродовж ХІ—ХІХ ст.

У її відкритті взяли участь архітектори, історики, археологи, журналісти.

19 жовтня виставка завершила свою роботу відповідно до рішення науково-методичної ради заповідника.

Разом з тим, передбачається оновлення постійних експозицій Борисоглібського собору.

20 вересня у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Колегіумі) відкрилася виставка «Богородиця милостива». В унікальній експозиції було представлено 39 ікон з фондів Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», які репрезентують ікономалярство Чернігівщини XVIII — початку ХХ ст. Виставка мала значний успіх не лише у чернігівців, а також і гостей з інших міст України.

Наступного тижня виставка ікон завершує свою роботу. Чергова експозиція «Архітектура Чернігівщини у творчості художників» буде приурочена до річниці народження Андрія Антоновича Карнабеда. Вона відкриється у виставковій залі Колегіуму. Це спільний проект Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» і Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.


«Чернігів стародавній»

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.