Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 06:55:13

Відбулася зустріч з юристами ГО "Асоціація правознавців Чернігова"

07.10.2017   13:23Агенцiя

4 жовтня, напередодні Дня юриста, у Центрі правової інформації Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулася зустріч з юристами ГО "Асоціація правознавців Чернігова" Владом Красногором та Артемом Юріним (помічник приватного нотаріуса Чернігівського міського нотаріального округу Красногора О.В.), спільно з в.о. начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В'ячеславом Чернишом і спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Під час заходу В'ячеслав Черниш ознайомив присутніх з пілотним проектом Мін'юсту "Шлюб за добу". Далі говорили про електронні сервіси: про функціонування пілотного проекту щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, безпосередньо через веб-портал "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану". Функціонування фронт-офісів щодо реєстрації народження та видачі свідоцтв про державну реєстрацію народження безпосередньо у медичних закладах нашої області, де приймаються пологи, про можливість подати заяву про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини у відділах ДРАЦС або в медичних закладах області. Розповів про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та бізнесу, реєстрацію громадських формувань і засобів масової інформації, систему безоплатної правової допомоги та ін.
 
Артем Юрін поінформував громаду про діяльність нотаріусів. Були роз'яснені питання спадкування майна, порядок і особливості посвідчення договорів дарування, заповітів. Надані відповіді щодо необхідних для цього документів, вартості оформлення, порядок державної реєстрації нерухомого майна, права та обов'язки сторін учасників цих правочинів.
 
Спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Махріна і Ніна Приступа презентували виставку-огляд ліфлетів Міністерства юстиції України в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини