Відкрито унікальну виставку пам’яті Героїв АТО
«Блокпост пам’яті» — саме таку назву має пересувна виставка, присвячена загиблим Героям неоголошеної війни на сході України.
Експозицію можна оглянути у Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Учасники заходу, серед них і заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова та начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький, перед ознайомленням з виставкою поклали квіти до меморіальних стел загиблим учасникам АТО та Героям Небесної Сотні.
— Ці хлопці віддали свої життя недарма. Завдяки їм ми маємо змогу вчитися, радіти, кохати, розбудовувати Чернігівщину. Їх подвиг — безсмертний. Він назавжди у нашій пам’яті та серцях, — зазначила Наталія Романова.
Захід проведено у рамках обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!».
Організатори — Громадська ініціатива «Єдиний волонтерський центр», ГО «Єдина родина Чернігівщини» за підтримки Чернігівської облдержадміністрації.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.