Відзначені переможці фотоконкурсу "ЦЕ МОЄ МСТО"
1 жовтня, в Міському Палаці культури відзначили переможців фотоконкурсу «ЦЕ МОЄ МІСТО».
На участь у фотоконкурсі надійшло понад 300 знімків від майже 60 професіоналів та любителів фотографії. З них до фіналу потрапило 30 робіт від 23 майстрів.
Фіналістів та переможців привітав заступник міського голови Олександр Ломако та голова журі конкурсу Віктор Кошмал.
Отож, призові місця фотоконкурсу зайняли:
1 місце – Павленко Юрій Іванович, фотокореспондент у відставці;
2 місце – Андрєєва Аліна Миколаївна, фотограф-любитель, бухгалтер за фахом;
3 місце – Ворох Євгеній Вікторович, держслужбовець.
Крім того, цінними подарунками окремо відзначили фотографа Андрія Лавринця.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.