Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 06:53:32

Відбулася зустріч із письменницею Маріанною Кіяновською

20.09.2017   11:34Агенцiя

19 вересня до Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського завітала відома львівська поетеса Маріанна Кіяновська.

Вона приїхала до Чернігова в рамках міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

До кінолекційної зали на зустріч із поетесою прийшли не тільки дорослі любителі влучного слова, а і ще зовсім юні – ліцеїсти Чернігівського педагогічного ліцею для обдарованої молоді. Юнаки і юнки захоплено слухали кожне слово Маріанни Кіяновської. Львівська поетеса читала свою поезію з книжки «Бабин Яр. Голосами». З її слів, у збірку ввійшло понад 60 віршів.

Коли пані Маріанна зачитувала свою поезію, в залі не було жодного стороннього звуку – її вірші настільки проникливі, що ніхто навіть не наважувався порушити тишу в глядацькій залі. Та і як це можна було робити, коли слухаєш про невимовний біль матері, що втратила сина і молодої дівчини, яка залишилася без нареченого, бо їх убили в Бабиному Яру. Кожен вірш – це своя історія. Це наша історія. Наше минуле, яке ми не маємо права забути і допустити його повторення.

«Така поезія може приходити лише згори», - вирішили всі присутні у залі і щедро нагородили пані Маріанну гучними оплесками. Вона ж пообіцяла, що наступного разу, коли приїде до Чернігова, обов’язково привезе свої книги, аби подарувати їх новим читачам.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини