Визначені фіналісти фотоконкурсу "ЦЕ МОЄ МІСТО"
На участь у фотоконкурсі надійшло понад 300 знімків від майже 60 професіоналів та любителів фотографії. З них до фіналу потрапило 30 робіт.
![](/uploads/831-m.jpg)
Оголошення переможців та експозиція робіт фіналістів відбудеться 21 вересня у Міському Палаці культури.
Кращих з кращих відібрало компетентне журі: Віктор Кошмал – секретар Національної спілки фотохудожників України у Чернігівській області; Юрій Хромушин – заслужений журналіст України, член Національної спілки фотохудожників України у Чернігівській області; Віленський Леонід – методист обласного методичного центру культури і мистецтв.
Нагадуємо, що враховувались роботи, які відповідали жанру «Street Art». Вулична фотографія або стріт-фотографія – це жанр фотографії, особливістю якого є те, що фото зроблене в громадському місці: на вулиці, в парку, на пляжі тощо.
Організатори конкурсу висловлюють подяку всім любителям фотомистецтва, які взяли участь у змаганні та поділилися своєю любов'ю до рідного міста.
Щоб не розвіювати інтригу – фото фіналістів з'являться у соціальних мережах після офіційного оголошення переможців. Тому всі поціновувачі прекрасного запрошуються на виставку робіт-фіналістів, щоб дізнатись особисто, хто ж розділить призовий фонд конкурсу.
За інформацією прес-служби Міського Палацу культури
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.