Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 17:13:58

Гості з 56 країн світу відвідали виставку "Чернігів та чернігівці 100 років тому"

31.08.2017   12:26Агенцiя

Поціновувачі старовини з Австрії, Болгарії, Венесуели, Індії, Канади, Китаю, Литви, Мальти, Норвегії, Перу, Румунії, Словаччини, США, Того, Угорщини, Франції, Швеції, Японії та інших країн завітали в наше стародавнє місто і ознайомилися з експозицією «Чернігів та чернігівці 100 років тому».

Виставка розміщена у приміщенні чернігівського Колегіуму на Валу. Експозиція діє вже понад десять років, вона присвячена історії міста на зламі століть.

Тут можна ознайомитися з історією, архітектурою, промисловістю, освітою, культурою та діяльністю відомих чернігівців, побутом жителів міста кінця ХІХ — початку ХХ ст.

Яскраво представлена в експозиції житлова дерев’яна архітектура Чернігова. Вона представлена фотографіями будинків, прикрашених дивовижним дерев’яним різьбленням, а також різноманітними зразками дерев’яної різьби: надвіконними сандриками, фронтонами, карнизами, капітелями тощо.

Відвідувачі із захопленням ознайомлюються із виставкою і доволі часто залишають у книзі відгуків подяки, пропозиції, а також діляться враженнями від побаченого.

Експозицію оглянули і почесні гості з-за кордону, зокрема, Посол Фінляндії в Україні Арія Макконен та радник Юссі Сойні, офіційна делегація міста-побратима Габрово (Болгарія).

Виставка «Чернігів та чернігівці 100 років тому» працює щодня з 10.00 до 18.00 (у літній період).

Запрошуємо гостей та мешканців нашого міста відвідати цю експозицію і поринути у неповторну атмосферу минулого Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини