В рамках літнього читального залу відбулася піар-акція "Моя країна – прекрасна і незалежна!"
У вступному слові директор бібліотеки Інна Аліференко зазначила, що за 26 років незалежності здійснено багато економічних перетворень, запроваджено нові правила і стандарти життя.
Відбуваються зміни і в нашій бібліотеці. Бібліотека сьогодні – це інформаційний, культурний центр, центр духовності нашого краю. Численні виставки популяризують фонди бібліотеки, а соціокультурні заходи привертають увагу до читання найкращих зразків місцевої, національної та світової літератури.
З вітальним словом виступив директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко.
Працівниками відділів бібліотеки були підготовлені тематичні книжково-ілюстративні виставки "Вершина його любові- Україна!(90 років від дня народження Л.Г.Лук'яненка)", "Україна: утвердження незалежної держави", "Україна – шлях до незалежності".
Для користувачів бібліотеки читали свої вірші солістка Чернігівського обласного філармонійного Центру фестивалів і концертних програм Тетяна Олійник та член Чернігівської обласної літературної студії Лариса Дущак.
Майстриня декоративно-прикладного мистецтва Лариса Ганненко продемонструвала свої вироби – унікальні ляльки-мотанки і розповіла про свою творчість.
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.