Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 01:14:36

Чернігівський художник переміг у конкурсі картин про ... Вінницю

18.08.2017   09:30Агенцiя

Його робота разом із іншими дванадцятьма кращими, написаними на першому мистецькому пленері «Кращий художник» буде прикрашати галерею музею міста Вінниця.

16 серпня у Вінниці нагородили художників, які брали участь у першому мистецькому пленері «Кращий художник». В рамках заходу митці створювали картини, на яких зображена Вінниця.

Перше місце, звання найкращого художника та почесну вiдзнаку отримали вінничанин Володимир Оврaх та Євгеній Шaповaлов з міста Чернігів.

Символічно як організатору вручили нагороду і Володимиру Козюку.

Під час нагородження проходила виставка усіх робіт художників, це понад 50 картин. На них зображені визначні місця, архітектурні пам’ятки та пейзажі Вінниці. Зокрема Вежа, театр імені Садовського, Мури, Спасо-Преображенський кафедральний собор, усипальниця Пирогова, вулиця Соборна, річка Південний Буг…

На захід завітали представники області та міста, меценати та творчі вінничани.

Загалом у конкурсі прийняло участь 12 художникiв, усім їм вручили дипломи. Це Володимир Оврaх (Вінниця), Шaповaлов Євгеній (Чернігів), Світлaнa Нечaй-Сорокa(Вінниця), Сергiй Заецький(Одесa), Прокопчук Іринa (Вінниця), Пікaло Кaтеринa(Дніпро), Острогляд Оленa (Полтaвa), Вітaлій Петровський (Київ), Рибченко Олеся (Київ), Вaскяліте Вaлентинa (Київ), Олексaндр Никитюк (Вінниця), Вaлентинa Колтaновськa ( Вінниця). Понад 50 картин із зображенням Вінниці намалювали художники зі всієї України заради звання найкращого.

Квіти талановитим митцям вручали юні моделі Вінниці та України.

12 найкращих робіт буде залишено для колекції майбутнього музею міста Вінниці.





за матеріалами "Harved"


Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини