У музеї Коцюбинського триває виставка чернігівських художників
Роботи чернігівських митців уже традиційно спекотними літніми днями прикрашають виставкову залу музею-заповідника Михайла Коцюбинського.
Картини вражають різноманіттям авторських технік і жанрів та оригінальним підходом до втілення мистецького задуму. Кожен із авторів працює у своєму напрямі, має свій світогляд та естетичний смак.
Академічний живопис, графіка, сюрреалізм, абстракція, концептуалізм, імпресіонізм та багато інших художніх напрямків знайшли своє відображення у творах чернігівських митців, представлених на виставці. Кожна робота вирізняється оригінальним просторовим рішенням композиції, а колористика та світлові акценти у поєднанні з яскравими деталями дозволяють якнайкраще донести до глядача ідею, втілену автором у своєму живописному творі.
Вперше у цій виставці бере участь майстер-чеканщик зі Славутича Борис Кузнєцов, який уже понад 40 років займається чеканкою – призабутим, але надзвичайно цікавим видом творчості.
У виставці беруть участь 12 авторів: Синельник Олег, Воробйова Юлія, Сагайдачний Андрій, Ткач Олександр, Литвиненко Андрій, Коверзнєв Святослав, Зуганов Дмитро, Мажуга Катерина, Рибіна-Ткач Марія, Кравченко Володимир, Лисиця Валерій, Кузнєцов Борис.
Виставка працюватиме до 3 вересня.
Вартість квитків:
дитячий – 3 грн;
студентський – 4 грн;
дорослий – 6 грн.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
Довідки за телефонами: (04622) 4-10-03, 4-43-26.
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.