Всеукраїнський фестиваль команд КВН відбудеться у серпні
Наступний фестиваль гумору, до якого готуються у місті Чернігові, відбудеться з 4 по 7 серпня. Всеукраїнський фестиваль команд КВН проходитиме на території комплексу «Голубі озера».
![](/uploads/18134-m.jpg)
Про це повідомив начальник відділу у справах сім'ї та молоді міської ради Валерій Семенець. За його словами, такий фестиваль проводиться вже втретє й у минулому році у ньому взяли участь 18 команд із різних регіонів України.
Валерій Семенець також розповів про святкування Дня молоді у нашому місті, який традиційно відзначається в останню неділю червня. В цей день у міському Палаці культури відбувся 13-й Міжнародний фестиваль молодіжного гумору «Хрущъ live-2017», який зібрав учасників як з України, так і з Вірменії та Білорусі. Команди були відібрані в режимі он-лайн за попередніми заявками.
У якості спеціальних гостей поза конкурсом виступила чернігівська команда «7*Я».
А після відіграних двох конкурсів (фрістайл та музична розминка з глядачами) журі визначило переможців:
1 місце (приз - 3000 грн) – команда «ДЖАН» (Збірна вірмен України);
2 місце (2000 грн) – команди «Кляки» (Гомель, Білорусь) та «Тобі Альдервейрельд» (Прилуки);
3 місце (1000 грн) – «Другая команда» (Мариуполь) та « Рука в синице» (Скадовск).
Крім того, напередодні свята, 23 червня, в приміщенні розважального центру «Базис» управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради зібрало 50 представників молодіжного руху, активістів інститутів громадянського суспільства, органів студентського та шкільного самоврядування. Всіх учасників тут чекав турнір з боулінгу, розважальна програма, кулінарний квест, а також вручення грамот і подяк.
За вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики у місті Чернігові та з нагоди Дня молоді Подяками міського голови відзначені:
Склярець Денис, заступник Голови правління з питань розвитку ПАТ Базис, директор розважального комплексу «Мадагаскар»;
Молчанова Серафима, студентка Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка, голова Чернігівського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації Фундації регіональних ініціатив.
Грамотами управління у справах сім’ї, молоді та спорту відзначені: ЧО ВМГО «Фундація регіональних ініціатив», ЧМГо «Семаргл», ЧО «Асоціації гайдів України «Полісяночка», ЧМГО «Клуб інтелектуальної молоді», Чернігівська ліга КВН, «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання», Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, «Громадське телебачення: Чернігів», актив студентського та шкільного самоврядування «Перехрестя».
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.