Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 20:31:15

Профільна постійна комісія облради провела виїзне засідання в Новгород-Сіверському районі

19.06.2017   10:31

16 та 17 червня постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери провела позачергове виїзне робоче засідання на базі Новгород-Сіверщини.

Очолив та провів захід, приурочений інспекції об'єктів і закладів культури та освіти найпівнічнішого району Чернігівщини з часу присвоєння його головній територіальній громаді статусу міста обласного значення, голова комісії Сергій Журман.

За період перебування в районі, депутати обласної ради разом із відповідальними працівниками Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації ознайомилися з роботою цілої низки закладів культурної і освітньої сфери міста та району, зустрілися з колективами Новгород-Сіверської міської бібліотеки, історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім», інших закладів, а також взяли участь 17 червня в урочистому відкритті VI літературно-мистецького свята «Нетлінне «Слово...».

В ході роботи та перебування постійної комісії на теренах Новгород-Сіверщини, народні обранці зустрілися з керівництвом району та міста, а також напрацьовали відповідні пропозиції та рекомендації щодо забезпечення матеріально-технічної допомоги для завершення реставрації окремих об'єктів культури північної Пальміри древнього Сіверського краю та розробки звернення обласної ради до вищих органів державної влади стосовно виділення коштів на фінансування.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року