Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 14:20:44

Нова казка "Про Червону Шапочку та музичного Вовка"

07.06.2017   16:42Агенцiя

У Чернігові до Дня захисту дітей студентський соціальний театр «EX LIBRIS» презентував сучасну інтерпретацію традиційної казки Шарля Пьєро «Червона Шапочка».

Це вже друга вистава театру в рамках культурного проекту «Мода на добре мистецтво», який реалізовує ЧММГО «Міський молодіжний центр «Жменя» за фінансової підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні. На відміну від першого твору більш серйозного за змістом, ця вистава вийшла дуже веселою, динамічною, захоплюючою.

Художній керівник театру Марина Каранда запропонувала версію оздоблену ігротекою для дітей з особливими потребами ГО «Голос батьків» та ГО «Шанс», дітей з усієї області, позбавлених  батьківської опіки і запрошених Обласним відділом служби сім’ї та молоді на святковий захід до Обласного палацу творчості  дітей та юнацтва.

«Драматична основа  казки вже була багатообіцяючою – бабуся Червоної Шапочки має великий досвід викладання музики, тому Вовчисько обирає уроки музики замість того, щоб поласувати такою вчителькою. Режисерським задумом всі герої були жанрово об’єднані  у 40 хвилинний мюзикл», - розповіла про ідею вистави її художній керівник.

 Багато пригод чекало і на глядачів, адже вони допомагали Червоній Шапочці перетнути долину Маків, розгадати  інтриги Терену і Глоду, захистити Бабусю від непорозуміння з Мисливцями і їх вірним Собакою, навчити Вовка розрізнювати музичні інструменти.

Музичний супровід вистави від звукорежисера Анатолія Новака та танцювальні хвилинки не давали сумувати глядачам. А разом із тренеркою з анімації Софією Аксютою глядачі та герої опинилися у справжнісінькому казковому світі.

Для акторів студентського соціального театру «EX LIBRIS» участь у такій виставі – це неоціненний досвід роботи з дитячою різновіковою аудиторією. А також можливість творчо  реалізувати головну місію театру – нести добрі ідеї та емоції у суспільство.

Прес-служба ЧММГО «Міський молодіжний центр «Жменя»

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини