Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:54:29

Навколо світу з музикою військових

24.05.2012   08:16

Духовий оркестр, балет, джаз-секстет "Maj", Біг Бенд, струнний квартет та солісти військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в Чернігові презентували шоу-програму "Полі-арт" у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Шевченка.

- "Полі-арт" - це синтез трьох жанрів: танцю, співу та музики, які військові артисти помістили в одну театралізовану думку, - повідомив начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України майор Олександр Шевчук. - Артисти музцентру зробили для чернігівських шанувальників музики і танцю своєрідний туристичний укскурс країнами Латинської Америки, Азії, Близького Сходу та Європи.
     
Подивитися на виступ приїхав начальник військово-музичного управління, головний військовий диригент Генерального штабу Збройних Сил України полковник Віктор Пащенко та начальник академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України підполковник Ігор Биковський. Також відвідали шоу-програму і представники Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської міської ради. Загалом зал Чернігівського обласного драмтеатру був повністю заповнений.

Військові музики виконували цікаві хореографічні постановки та співали  англомовні пісні. Зокрема солісти виконували "Hurricane" із репертуару групи "Scorpions", "Cuba te llama" з репертуару групи "Мамборама",  "Bessame mucho" Консуело Веласкеса та інші. На сцені водночас виступали понад півсотні артистів.
 

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.