Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 14:10:20

Незбутня зустріч в Батурині

22.05.2017   17:48

17 травня в палаці К. Розумовського відбулась непересічна подія - зустріч з відомим російським істориком, професором, директором Центру з вивчення історії України Санкт-Петербурзького державного університету, доктором історичних наук, автором численних праць з історії Української Гетьманської держави Тетяною Таїровою-Яковлєвою.

Гетьманська зала палацу була переповнена і гостями, і позитивними емоціями. Разом з пані Тетяною до Батурина завітали Тарас Чухліб, доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту історії України, заступник директора Вишгородського історико-культурного заповідника та директор видавництва «Кліо» Віра Соловйова.

Приїхали на зустріч історики та щирі шанувальники історичної правди із шести міст України: історики-музейники Конотопа під керівництвом Наталії Верби – директора Конотопського краєзнавчого музею ім.Олександра Лазаревського; історики Ніжина - делегацію Ніжинського університету імені Миколи Гоголя очолював Максим Потапенко, Центр пам’яткознавства Національної академії наук в місті Ніжині представляв Сергій Зозуля, делегація Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського під керівництвом Наталії Дмитренко; Кролевець представляв Анатолій Карась – директор Кролевецького краєзнавчого музею, історики Глухова на чолі з Олексієм Савицьким – генеральним директором Національного заповідника «Глухів».

Під час зустрічі відбулась презентація книги Тетяни Таїрової-Яковлєвої «Инкорпорация: Россия и Украина после Переяславской рады (1654-1658)», яка щойно була надрукована в Україні у видавництві «Кліо». Нове дослідження авторки присвячене вивченню домовленостей Українського гетьманства та Московської держави у 1654 році, їх трактуванню сторонами.


Національний Заповідник Гетьманська Столиця

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини