Відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до 80-річчя з дня народження Миколи Турківського
16 травня виповнюється 80 років з дня народження нашого земляка, відомого українського письменника Миколи Турківського. З нагоди цього дня 14 травня в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відкрилася виставка бібліотечних матеріалів.
Микола Турківський – поет і прозаїк, родом із села Линовиця Прилуцького району Чернігівської області. Він автор багатьох книг, серед яких «Материнка», «Гірка чаша», «Сонце над світом», «І дум, і років передзвін». Є у нього роботи для дітей: «Грала білка на сопілці», «В чарах дитячого світу», «Мур-мур» та інші.
Турківський – не лише талановитий письменник. Він іще й обдарований художник – для ілюстрування багатьох книг використовує свої малюнки. Також Турківський оформлював і редагував книжки місцевих письменників.
На виставці бібліотечних матеріалів у музеї-заповіднику можна побачити книжки, що ілюструють письменницький хист Миколи Турківського.
Виставка триватиме до 24 травня.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
Тел. для довідок: (04622) 4-10-03, (04622) 4-43-26.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.