Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 02:34:18

Чернігівці зустрічали студію "Мамахохотала" як рок-зірок. ФОТОрепортаж

20.04.2017   15:26Агенцiя

18 квітня студія «Мамахохотала» виїхала у Всеукраїнський тур і виступила з першим концертом в місті Чернігові.

Актори показали нові номери, порушили актуальні теми міста Чернігова та подарували подарунки від медіа-партнера туру телеканалу НЛО TV і генерального спонсора туру - компанії Peak Sport.
 
Що кажуть актори?
 
«Знову це відчуття! Коли ти із глядачем на одній хвилі. Коли кожен жарт хвилею йде по залі. Коли зустрічають кожного актора, як рок-зірку. Чернігів, величезне спасибі за енергію, якої ви нас зарядили. Завтра Харків. До речі, як там погодка? », - керівник студії «Мамахохотала» Роман Грищук.
 
«Концерт в Чернігові вже історія. До того ж, класична історія з хепі-ендом: зав'яз із поїздкою друзів у інше місто, розвиток із банальним браком часу та розв'язка з оваціями вкінці! Чернігів, ми тебе любимо! Але ми не можемо бути разом... Бо у нас є Харків...)», - актер студии Євгеній Янович.

«Мамахохотала» – це компанія друзів, яка, зібравшись разом в 2012 році, і свого захоплення незабаром зробила успішний бізнес. Наші талановиті актори і сценаристи створюють гумористичні ТВ-шоу, серіали і регулярно радують глядачів великими концертами і стендап-виступами.

ФОТОрепортаж Мар’яна Харді

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини