Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 21:02:04

Чернігівський драмтеатр рушає до Польщі на Міжнародний Фестиваль Українського Театру в Кракові "Схід – Захід"

07.03.2017   11:21Агенцiя

Міжнародний Фестиваль Українського Театру в Кракові «Схід – Захід» засновано в 2014 році Фундацією Масових Видовищ і Шоу-програм та Центром Молоді імені док.Х.Йордана в Кракові (Польща).

Його мета – підтримка та популяризація українського театру, представлення найкращих зразків сучасного українського театрального мистецтва в Польщі.

Фестиваль проводиться серед професійних театрів і аматорських студентських, дитячих та молодіжних театральних колективів, які представляють український театр у його розмаїтті.

Цього року з 2 по 9 квітня проходитиме ІV Міжнародний Фестиваль Українського Театру в Кракові «Схід – Захід», до участі в якому запрошено і Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка. Чернігівці представлятимуть на Краківському фестивалі «Комедію помилок» Вільяма Шекспіра у постановці художнього керівника – головного режисера театру, заслуженого артиста України Андрія Бакирова.

З блискучим успіхом вона пройшла на сценах багатьох українських театрів, була відзначена серед кращих на фестивалі «Золоті оплески Буковини»-2015. А на XVIII Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії» (Херсон, 2016) здобула Гран-прі фестивалю.

Ця енергійна, інтригуюча комедійна вистава якнайбільше відповідає потребі сучасної людини, перевантаженої негативною інформацією, відпочити душею від скрутностей сьогодення, посміхнутися перипетіям долі, укріпитися у вірі, що все буде добре.
Талановитому акторському ансамблю чудово вдається донести до глядача життєстверджуюче ренесансне звучання твору геніального драматурга, переконати, що той, хто власноруч, не зважаючи на перешкоди, вибудовує своє щастя, обов’язково його здобуде.


Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ