Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 21:07:43

Графіка – аристократизм мистецтва. ВІДЕО

03.02.2017   12:24Агенцiя

Унікальна за своїм представництвом виставка графічних робіт чернігівських художників відкрилася у Чернігові

Більше 80 творів, виконаних в різних техніках, підтверджують надзвичайно високий рівень професіоналізму наших майстрів. Досвідчені метри і молоде покоління представили свої твори на суд глядачів.
 
Графіку вважають аристократизмом мистецтва. А серед чернігівських художників такі «аристократи» є, і більш того, їх роботи знані і шановані.
Олексій Какало, художник: «Роботи якісь світлі, багато нових робіт. Ну, графічна школа в Чернігові вважається достойною, я б сказав. В Києві на всеукраїнських виставках роботи проходять добре, всіх беруть підряд».
 
Графіка включає в себе велику кількість технік: малюнок, пастель, акварель, вугілля, робота з папером. І вимагає належного оформлення, як кажуть, 50 відсотків успіху залежить саме від нього.

Оксана Корнієнко, член обласного осередку Національної спілки художників України: «Это более хрупкое искусство, более камерное, интимное. Требует большой подготовки, требует большой экспозиции. Допустим, вы не выставите лист акварели или лист пастели просто так. Всегда это оформление, которое сопряжено и с финансовыми затратами, и с какими-то трудностями другого плана. В общем, есть свои нюансы».

Василь Михайлюк, художник: «Оскільки  я працюю викладачем, мій досвід полягає в академічному малюнку, академічному живопису. Це основа, я вважаю, не лише в графічному мистецтві, а й в усьому мистецтві. Звичайно, я розумію, що вищий рівень – це роботи більше стилізовані, більше абстрактні, но для цього, звичайно, треба мати час, щоб створити такі роботи. А поки  працюємо  так, як працюємо».


 
Шість робіт Лілії Ібрагімової вперше презентуються саме на цій виставці. Чотири з них – це спогади про Крим.

Лілія Ібрагімова, художниця: «Я мрію про Крим, коли він буде дуже розвинений, знаєте, не тільки в сенсі сервісу, а в сенсі духу такого, мені б дуже цього хотілося, бо там багато дуже гарних людей, я багато з ким товаришую – з художниками, митцями, акторами, ну, просто з людьми».
 
Варто відвідати виставку і подивитися на роботи Віктора Трубчанінова, Олени Саченко, Василя Юдіна, Євгена Кріпа, які приємно здивують глядача.

Сівер-центр

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).