Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 13:13:17

Графіка – аристократизм мистецтва. ВІДЕО

03.02.2017   12:24Агенцiя

Унікальна за своїм представництвом виставка графічних робіт чернігівських художників відкрилася у Чернігові

Більше 80 творів, виконаних в різних техніках, підтверджують надзвичайно високий рівень професіоналізму наших майстрів. Досвідчені метри і молоде покоління представили свої твори на суд глядачів.
 
Графіку вважають аристократизмом мистецтва. А серед чернігівських художників такі «аристократи» є, і більш того, їх роботи знані і шановані.
Олексій Какало, художник: «Роботи якісь світлі, багато нових робіт. Ну, графічна школа в Чернігові вважається достойною, я б сказав. В Києві на всеукраїнських виставках роботи проходять добре, всіх беруть підряд».
 
Графіка включає в себе велику кількість технік: малюнок, пастель, акварель, вугілля, робота з папером. І вимагає належного оформлення, як кажуть, 50 відсотків успіху залежить саме від нього.

Оксана Корнієнко, член обласного осередку Національної спілки художників України: «Это более хрупкое искусство, более камерное, интимное. Требует большой подготовки, требует большой экспозиции. Допустим, вы не выставите лист акварели или лист пастели просто так. Всегда это оформление, которое сопряжено и с финансовыми затратами, и с какими-то трудностями другого плана. В общем, есть свои нюансы».

Василь Михайлюк, художник: «Оскільки  я працюю викладачем, мій досвід полягає в академічному малюнку, академічному живопису. Це основа, я вважаю, не лише в графічному мистецтві, а й в усьому мистецтві. Звичайно, я розумію, що вищий рівень – це роботи більше стилізовані, більше абстрактні, но для цього, звичайно, треба мати час, щоб створити такі роботи. А поки  працюємо  так, як працюємо».


 
Шість робіт Лілії Ібрагімової вперше презентуються саме на цій виставці. Чотири з них – це спогади про Крим.

Лілія Ібрагімова, художниця: «Я мрію про Крим, коли він буде дуже розвинений, знаєте, не тільки в сенсі сервісу, а в сенсі духу такого, мені б дуже цього хотілося, бо там багато дуже гарних людей, я багато з ким товаришую – з художниками, митцями, акторами, ну, просто з людьми».
 
Варто відвідати виставку і подивитися на роботи Віктора Трубчанінова, Олени Саченко, Василя Юдіна, Євгена Кріпа, які приємно здивують глядача.

Сівер-центр

Останні новини Чернігівщини

Коли отримувач мікрогранту на власну справу має зареєструватися як підприємець?

Коли отримувач мікрогранту на власну справу має зареєструватися як підприємець? 11:01

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу можуть отримати вже зареєстровані суб’єкти господарювання та громадяни, які тільки мають намір розпочати підприємницьку діяльність.

На Чернігівщині продовжують працювати 76 пунктів вакцинації, більшість із них мають генератори

На Чернігівщині продовжують працювати 76 пунктів вакцинації, більшість із них мають генератори 10:58

Пункти вакцинації проти COVID-19 на Чернігівщині продовжують працювати попри перебої з електропостачанням.

 Слідчі СБУ передали до суду матеріали стосовно колаборантів, які  публічно висловлювали підтримку країні-агресору

 Слідчі СБУ передали до суду матеріали стосовно колаборантів, які публічно висловлювали підтримку країні-агресору 10:52

Слідчі Служби безпеки України завершили досудове розслідування кримінальних проваджень стосовно двох мешканців Ніжинського району, які підозрюються у колабораційній діяльності.

До уваги роботодавців! Зміни у звітності щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

До уваги роботодавців! Зміни у звітності щодо працевлаштування осіб з інвалідністю 10:42

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю» від 18 жовтня 2022 року № 2682-IX, що набрав чинності з 6 листопада, суб’єкти господарювання з 1 січня 2023 року не реєструються та не звітують територіальним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю щодо працевлаштування осіб з інвалідністю за підсумками 2022 року (форма звітності № 10-ПОІ).

Більше 100 тисяч вакансій щоденно…

Більше 100 тисяч вакансій щоденно… 10:40

Таку кількість пропозицій роботи містить Єдиний портал вакансій Державної служби зайнятості https://jobportal.dcz.gov.ua/, створений в рамках угоди про співпрацю з провідними сайтами з пошуку роботи (Work.ua, Rabota.ua, jooble.ua та ін.).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини