Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 23:30:47

Визначились з претендентами на посаду директора КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької"

18.01.2017   08:16

17 січня у Департаменті культури і туризму, національностей і релігій облдержадміністрації відбулося засідання комісії з проведення конкурсу щодо визначення претендентів на посаду директора комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради, яке провів її очільник, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

У роботі комісії також взяли участь її члени – депутати обласної ради Сергій Журман та Алла Ковтун, заступник начальника управління комунального майна обласної ради Сергій Свиридов та інші.

У порядок денний внесено питання щодо відбору кандидатів на посаду директора КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради.

Розпочинаючи роботу засідання, Валентин Мельничук відзначив, що засідання комісії для відбору кандидатів на посаду керівника зазначеного вищого навчального закладу проводиться відповідно до розпорядження голови обласної ради від 7 листопада 2016 року.

Поінформував присутніх з даного питання заступник начальника Департаменту культури і туризму, національностей і релігії облдержадміністрації, секретар комісії Павло Веселов.

Члени комісії вивчили відповідність заяв та матеріалів наданих претендентами на участь у конкурсі відповідно до встановлених вимог щодо кандидатів на посаду керівника вищого навчального закладу.

Окрім того, провели співбесіди з кандидатами і на підставі оцінки їх праці, рівня професійних знань комісія шляхом голосування визначилася з претендентом на посаду керівника зазначеного вищого навчального закладу. Ним став доцент кафедри музичної педагогіки, кафедри інструментально-виконавської підготовки КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Володимир Дорохін.

У результаті роботи будуть оформлені відповідні висновки у вигляді протоколу комісії і направлені до адміністративної ради КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької», на основі чого буде визначено дату виборів директора вишу.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини