Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 січня, 23:50:02

Визначились з претендентами на посаду директора КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької"

18.01.2017   08:16

17 січня у Департаменті культури і туризму, національностей і релігій облдержадміністрації відбулося засідання комісії з проведення конкурсу щодо визначення претендентів на посаду директора комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради, яке провів її очільник, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

У роботі комісії також взяли участь її члени – депутати обласної ради Сергій Журман та Алла Ковтун, заступник начальника управління комунального майна обласної ради Сергій Свиридов та інші.

У порядок денний внесено питання щодо відбору кандидатів на посаду директора КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради.

Розпочинаючи роботу засідання, Валентин Мельничук відзначив, що засідання комісії для відбору кандидатів на посаду керівника зазначеного вищого навчального закладу проводиться відповідно до розпорядження голови обласної ради від 7 листопада 2016 року.

Поінформував присутніх з даного питання заступник начальника Департаменту культури і туризму, національностей і релігії облдержадміністрації, секретар комісії Павло Веселов.

Члени комісії вивчили відповідність заяв та матеріалів наданих претендентами на участь у конкурсі відповідно до встановлених вимог щодо кандидатів на посаду керівника вищого навчального закладу.

Окрім того, провели співбесіди з кандидатами і на підставі оцінки їх праці, рівня професійних знань комісія шляхом голосування визначилася з претендентом на посаду керівника зазначеного вищого навчального закладу. Ним став доцент кафедри музичної педагогіки, кафедри інструментально-виконавської підготовки КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Володимир Дорохін.

У результаті роботи будуть оформлені відповідні висновки у вигляді протоколу комісії і направлені до адміністративної ради КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької», на основі чого буде визначено дату виборів директора вишу.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Приписне посвідчення: 17-річні чернігівці ставатимуть на військовий облік 16:18

Призов на строкову військову службу в Україні наразі не проводиться через воєнний стан, але ставати на облік до територіальних центрів комплектування все ж потрібно, зазначив на брифінгу Олег Гончарук 25 січня.

Поблизу Чернігова відкрили 30-метровий міст 16:14

Мешканці села Новий Білоус тепер зможуть зручніше діставатися до обласного центру.

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку 15:53

Сосницьким районним судом задоволено позов прокурора про стягнення з двох фізичних осіб у солідарному порядку на користь Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району 150 тис. грн завданих збитків.

Агровиробництво Чернігівщини знизилось на чверть

Агровиробництво Чернігівщини знизилось на чверть 15:50

Аграрії Чернігівської області попри значні виклики та втрати від війни достойно пройшли надважкий минулий рік.

Олена Костевич завоювала золото на міжнародного турніру H&N Cup з кульової стрільби 15:46

Чернігівська спортсменка Олена Костевич зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу міжнародного турніру H&N Cup з кульової стрільби, що проходить у німецькому Мюнхені.