Акція "Від серця до серця" пройшла у Чернігові
Благодійність – це слово асоціюється з допомогою, з добрим серцем, з безкорисністю, з турботою про інших. Так, кожен із нас хоча б раз у житті відчував себе благодійником та допомагав іншим.
![](/uploads/2226-m.jpg)
Сьому Всеукраїнську благодійну акцію “Серце до серця” в Чернігівській області та в Чернігові підтримали обласна державна адміністрація та міський голова Олександр Соколов, управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти облдержадміністрації та Чернігівської міської ради, відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, обласний палац дітей та юнацтва, професійно-технічні, вищі навчальні заклади, громадські організації, підприємства, установи та мешканці міста.
Активну підготовку до організації та проведення акції в нашому місті здійснили волонтери та регіональний представник фонду в Чернігівській області Ольга Кукуюк. На зборах волонтерів 3 травня обговорювали різні питання щодо роботи на вулицях міста, проведення флешмобу та концерту, запуск небесних ліхтариків 6 травня.
Загалом близько 500 волонтерів в області та місті Чернігові були задіяні в заході. “Це безцінний досвід у роботі з людьми. Знання, здобуті під час спілкування, знадобляться у подальшому житті”, – переконані учасники.
5 травня близько 100 волонтерів міста зібралися в штабі Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. Отримавши ідентифікатори, скриньки, сердечка – наліпки, молодь, налаштована на добрі справи, розійшлася містом збирати кошти для придбання медичного обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет.
Координатори акції в Чернігівській області вдячні волонтерам – студентам вищих навчальних закладів: Чернігівського державного інституту економіки і управління, Чернігівського державного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, учням загальноосвітніх навчальних закладів та всім небайдужим жителям нашого міста, хто долучився до цієї акції.
Вперше в м. Чернігові на підтримку акції було проведено флешмоб, святковий концерт та запуск небесних ліхтариків. 5 та 6 травня міський Парк культури та відпочинку був наповнений серцями: “серце добра” створили із волонтерів та всіх бажаючих чернігівців, у нічне небо піднялися червоні ліхтарики добра, любові та надії.
“Один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу, а одна гривня може врятувати життя”, – ось головні ідеї акції “Серце до серця”.
За інформацією Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.