Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 07:27:11

Чернігівська солістка підкорила Москву

08.05.2012   06:47

Солістка Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України Світлана Філін стала переможницею престижного міжнародного фестивалю армійської пісні "Віват, Перемога!", присвяченого 67-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній Війні.

Світлана Філін

Світлана Філін

Фестиваль тривав тиждень в Палаці культури "Зеленоград", що в передмісті Москви. В ньому взяли участь більше восьмидесяти солістів та вокально-інструментальних ансамблів з країн-учасниць СНД.

Світлана Філін виконувала пісню "Баллада о солдате" Михайла Матусовського, та "Багряний листопад" Анатолія Вострокнутова.
    
За рішенням суддівської колегії українська солістка стала лауреатом  в номінації "виконавець пісень професійних авторів" та отримала спеціальний диплом "За яскраве втілення військової теми в пісні". Також журі нагородило її пам'ятним знаком - медаллю "Лауреат Московського міжнародного фестивалю армійської пісні "Віват, Перемога".

Більше того головний суддя Фестивалю заслужений артист Російської Федерації Борис Галкін запропонував українській співачці виступити в фінальному гала-концерті.
 - Мене вразила пісенна атмосфера, яка була присутня на Фестивалі у Москві. За мене вболівало багато присутніх, вихідців з України, - поділилася враженнями Світлана Філін.
 

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини