Юрій Сбітнєв презентував історичний роман "Велика княгиня" ВІДЕО
«Велика княгиня» з’явилась сьогодні в обласній бібліотеці імені Короленка. Це – черговий роман письменника Юрія Сбітнєва. Він вивчає історію Київської Русі уже 70 років, і презентований сьогодні роман є своєрідним гімном визначній жінці тієї епохи, княгині Болиславі.
В обласній бібліотеці імені Короленка вкотре представили нову книгу. Це – історичний роман Юрія Сбітнєва «Велика княгиня», що є продовженням дилогії «Великий князь». Не так просто автор пише на історичну тему – сімдесят років свого життя він вивчав історію Київської Русі.
Ті, хто встиг його прочитати, стверджують: читати книгу непросто, але варто. Автор написав не просто роман, а справжній гімн жінці – прекрасній, сильній та щедрій серцем.
Під час презентації книги був представлений не тільки роман, а і його літературне читання у виконанні акторка Чернігівського Молодіжного театру, Мирослави Витриховської. Її вразило те, з якою любов’ю і шаною говорить автор про свою героїню.
Далі буде – автор вже працює над продовженням роману. Тож, цілком можливо, за певний час ми познайомимось ближче іще з однією великою княгинею.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.
Із кур’єрки у водійки 10:21
Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом
Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20
Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:16
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 січня: цей день в Україні і світі 09:15
День 1437 Російська агресія - Day 1437 Russian aggression