Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 21:12:31

Чернігівська філармонія та облмуздрамтеатр — всеукраїнські зразки успішної фінансової діяльності

29.11.2016   08:08Агенцiя

Союз Національних бізнес-рейтингів завершив загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності суб’єктів господарювання України. Два найбільших культурно-мистецьких заклади Чернігівщини отримали по дві золоті відзнаки.

Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм здобув «золото» рейтингу серед суб'єктів господарювання України у номінації «Ділова активність» та серед суб'єктів господарювання Чернігівської області у номінації «Фінансові показники успішної діяльності».

Сергій Теребун, генеральний директор-художній керівник Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм: Філармонійний центр – насамперед заклад культури. Однак підприємницька діяльність займає значне місце. Свій продукт ми маємо самостійно просувати та продавати. За останній рік відбулося чимало змін. Пройшла реструктуризація: проведено маркетингове дослідження, змінено підходи до реклами, укладено угоди про співпрацю з районами та областями, створено продюсерський центр тощо. Подвійна відзнака Союзу Національних бізнес-рейтингів — приємна несподіванка, що стимулюватиме нас працювати ще наполегливіше.

Чернігівський обласний Академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка став кращим серед суб’єктів господарювання України та здобув золото у номінації «Результативність та рентабельність».

Сергій Мойсієнко, генеральний директор Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка: Усі наші досягнення — результат наполегливої творчої роботи всього колективу. На жаль, справжнє мистецтво не може бути стовідсотково рентабельним, адже пропонує специфічний продукт. Однак, якісна робота має помітний комерційний результат. Люди хочуть до нас йти. Про що свідчить постановка Заслуженого артиста України Андрія Бакірова «Ніч перед Різдвом», що 27 разів поспіль збирала аншлаги. Репутацію театру підтверджують чисельні нагороди, дипломи та гран-прі всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Наразі театр запрошують на гастролі до інших регіонів

Також слід зазначити, що суб'єктам господарювання, які досягли високих результатів, присвоюється статус «Державне підприємство року 2016», що демонструє іншим учасникам ринку, клієнтам та інвесторам надійність і перспективність підприємства.

До слова, рейтингування підприємств є загальнодержавним, незалежним та безкоштовним. Критеріями відбору — показники активів і зобов’язань, прибутковість та ліквідність.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.