Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 грудня, 20:09:32

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка у день свого народження презентує глядачам нову виставу

26.11.2016   11:02Агенцiя

26 листопада виповнюється рівно 40 років з того часу, як на сцені обласної філармонії тільки-но створений Чернігівський обласний театр ляльок відкрив свій 1-й театральний сезон виставою «Срібне копитце».

Лялькарі вирішили гучно не відзначати цю дату, а зробити подарунок своїм глядачам. І такими подарунком стане прем’єра нової вистави «ТИГРУНЯ» за п’єсою чернігівського автора Віталія Топчія.

Коли ти маленький і беззахисний так важливо мати поряд тих, хто тебе захистить і потурбується про тебе, важливо мати ДІМ, в якому тебе зігріють теплом любові і турботи, навіть коли негода за вікном. Такий дім шукає головний герой цієї вистави руденьке кошеня Тигруня.

Нову виставу глядачі зможуть побачити 26 і 27 листопада.

Сценограф вистави – Василь Виходцевський. Режиср-постановник – засл. артист України Віталій Гольцов. У виставі грають: Ольга Рудько, Ніна Засько, Юрій Нікітін, Ірина Олійник.

Доречно додати, що і Ольга Рудько, і Ніна Засько, і Віталій Гольцов входили до того першого молодого акторського складу, який 40 років тому розпочинав історію Чернігівського обласного театру ляльок.

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини