Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 07:41:42

Революція Гідності через фотооб’єктив і документи

19.11.2016   09:43Агенцiя

Думками повернутися до історії трирічної давнини, що кардинально змінила сьогодення, мали змогу учасники відкриття фотодокументальної виставки у Державному архіві області. Ознайомитися з експозицією можна від сьогодні.

– Ми мусимо визнати, що не всі ідеї, які були рушійною силою Майдану, втілені у життя. Для цього потрібно ще дуже багато часу. Хотілося б надалі будувати наше майбутнє лише мирним шляхом, – звернувся до присутніх перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич. – Кожен такий захід, як ця фотовиставка, для нас є пам'яттю, закликом до дій змінювати життя на краще.

У заході також взяли участь співробітник Українського інституту національної пам’яті Сергій Горобець, головний редактор газети «Світ» Петро Антоненко. Завітали на виставку і студенти Чернігівського кооперативного технікуму.

На виставкових стендах презентовано 50 світлин, копії друкованих видань та інших документів, що відтворюють реалії Євромайдану. До формування колекції долучився і безпосередній учасник Майдану Петро Антоненко. Він передав Держархіву близько десяти тематичних відеороликів і більше двохсот фотографій.

Візуальне сприйняття світлин експозиції доповнили матеріали із спогадами учасників київського та чернігівського Майданів, які підготував Сергій Горобець.

Останні новини Чернігівщини

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту 11:53

Варіантів, як приготувати тушковану капусту, чимало. Але по-справжньому смачною страва вийде, якщо ви будете використовувати тільки свіжі та якісні інгредієнти. Завдяки хорошим продуктам і перевіреним рецептам ви зможете потішити себе та близьких новим «прочитанням» знайомої усім з дитинства їжі.