Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 05:15:25

Фотоконкурс "В об'єктиві - чернігівська поліція"

05.11.2016   09:15Агенцiя

Чернігівська міська бібліотека ім. М. Коцюбинського в рамках проекту «ПОЛіС» («Поліція і Спільнота») оголошує фотоконкурс «В об’єктиві – чернігівська поліція».

З цього приводу 3 листопада відбулося відкрите засідання фотоклубу «Прекрасне поруч». На засіданні потенційні учасники фотоконкурсу зустрілися з прес-офіцером Управління патрульної поліції у м. Чернігові, майором поліції Віталієм Копистком.

Основна тема зустрічі – обговорення особливості фотозйомки у громадських місцях та подальшого використання зображень. Слід пам’ятати, що якщо ви забажали сфотографувати людину у громадському місці, то не робіть цього проти її волі. Також будьте обережні зі світлинами, які викладаєте в інтернет. Є ризик отримати судову повістку від людини, яка побачить себе на світлині, зробленій вами без її згоди.

Віталій Копистко повідомив, що представники чернігівської патрульної поліції проінформовані про початок фотоконкурсу, тому заперечень з їхнього боку фотолюбителі не зустрінуть. Тільки пам’ятайте, що основними об’єктами на світлинах повинні бути не затримані, а патрульні поліцейські.

Мета фотоконкурсу: зміцнення престижу чернігівської патрульної поліції; створення позитивного ставлення громадян до органу державної влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.

Організатори та партнери фотоконкурсу:
• Управління патрульної поліції у місті Чернігові
• Чернігівська міська центральна бібліотека ім. М. Коцюбинського
• Міжнародна організація IREX
• Чернігівська обласна організація Національної спілки фотохудожників України
• Перший Чернігівський фотопортал
• Чернігівська громадська організація «Центр взаємодії».

Учасники фотоконкурсу:
У фотоконкурсі можуть брати участь як аматори, так і професійні фотографи.

Номінації фотоконкурсу:
• «Патрульна поліція на вулицях міста»
• «Портрет справжнього поліцейського»
• «Поліція у діалозі з громадою»
Вимоги до робіт:

До конкурсу приймаються роботи в цифровому форматі JPEG / JPG або TIFF не менше ніж 2400 × 3600 пікселів. Максимальна кількість фоторобіт, поданих на конкурс від однієї особи, не більше 5 в кожну номінацію. Учаснику фотоконкурсу слід вказати прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон, e-mail та назву фотороботи.
Фотороботи надсилати за адресою: konkurspolis@gmail.com. Подані роботи мають бути зроблені у Чернігові. Останній термін подання робіт на фотоконкурс 31 грудня 2016 року. Переможців фотоконкурсу визначає журі.

Підведення підсумків фотоконкурсу та оголошення переможців відбудеться у січні 2017 року.

Переможців фотоконкурсу буде нагороджено дипломами та заохочувальними призами під час урочистого відкриття міської фотовиставки «В об`єктиві – чернігівська поліція». Кращі роботи фотоконкурсу будуть представлені на фотовиставці у мистецькій галереї міської бібліотеки імені М.М.Коцюбинського.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.