Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 01:19:14

Фотоконкурс "В об'єктиві - чернігівська поліція"

05.11.2016   09:15Агенцiя

Чернігівська міська бібліотека ім. М. Коцюбинського в рамках проекту «ПОЛіС» («Поліція і Спільнота») оголошує фотоконкурс «В об’єктиві – чернігівська поліція».

З цього приводу 3 листопада відбулося відкрите засідання фотоклубу «Прекрасне поруч». На засіданні потенційні учасники фотоконкурсу зустрілися з прес-офіцером Управління патрульної поліції у м. Чернігові, майором поліції Віталієм Копистком.

Основна тема зустрічі – обговорення особливості фотозйомки у громадських місцях та подальшого використання зображень. Слід пам’ятати, що якщо ви забажали сфотографувати людину у громадському місці, то не робіть цього проти її волі. Також будьте обережні зі світлинами, які викладаєте в інтернет. Є ризик отримати судову повістку від людини, яка побачить себе на світлині, зробленій вами без її згоди.

Віталій Копистко повідомив, що представники чернігівської патрульної поліції проінформовані про початок фотоконкурсу, тому заперечень з їхнього боку фотолюбителі не зустрінуть. Тільки пам’ятайте, що основними об’єктами на світлинах повинні бути не затримані, а патрульні поліцейські.

Мета фотоконкурсу: зміцнення престижу чернігівської патрульної поліції; створення позитивного ставлення громадян до органу державної влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.

Організатори та партнери фотоконкурсу:
• Управління патрульної поліції у місті Чернігові
• Чернігівська міська центральна бібліотека ім. М. Коцюбинського
• Міжнародна організація IREX
• Чернігівська обласна організація Національної спілки фотохудожників України
• Перший Чернігівський фотопортал
• Чернігівська громадська організація «Центр взаємодії».

Учасники фотоконкурсу:
У фотоконкурсі можуть брати участь як аматори, так і професійні фотографи.

Номінації фотоконкурсу:
• «Патрульна поліція на вулицях міста»
• «Портрет справжнього поліцейського»
• «Поліція у діалозі з громадою»
Вимоги до робіт:

До конкурсу приймаються роботи в цифровому форматі JPEG / JPG або TIFF не менше ніж 2400 × 3600 пікселів. Максимальна кількість фоторобіт, поданих на конкурс від однієї особи, не більше 5 в кожну номінацію. Учаснику фотоконкурсу слід вказати прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон, e-mail та назву фотороботи.
Фотороботи надсилати за адресою: konkurspolis@gmail.com. Подані роботи мають бути зроблені у Чернігові. Останній термін подання робіт на фотоконкурс 31 грудня 2016 року. Переможців фотоконкурсу визначає журі.

Підведення підсумків фотоконкурсу та оголошення переможців відбудеться у січні 2017 року.

Переможців фотоконкурсу буде нагороджено дипломами та заохочувальними призами під час урочистого відкриття міської фотовиставки «В об`єктиві – чернігівська поліція». Кращі роботи фотоконкурсу будуть представлені на фотовиставці у мистецькій галереї міської бібліотеки імені М.М.Коцюбинського.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.