Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 вересня, 17:04:58

У бібліотеці Короленка відбулася презентація книги Мили Котової "Життя за покликанням"

27.10.2016   15:03Агенцiя

25 жовтня у Мистецькій вітальні бібліотеки відбулось засідання клубу "Краєзнавець", на якому була представлена книга Мили Котової "Життя за покликанням": до 100-річчя від дня народження Володимира Котова (1916-1998).

Відкрила захід директор Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка Інна Аліференко, вона наголосила, що вечір спогадів відбувається саме у день народження відомого на Чернігівщині журналіста, спецкора газети "Радянська Україна" та просто хорошої, доброї і чуйної людини Володимира Івановича Котова.

Людмила Казакевич-Котова – автор презентованого видання, розповіла про історію створення книги спогадів про батька та всю їх родину, а також представила свій поетичний доробок, який склав другу частину книги.

Тепло та зворушливо згадували про життя та діяльність Володимира Котова та його родину подруга дитинства автора книги Валентина Чернишова, журналістка Лідія Кузьменко, головний бібліотекар науково-методичного відділу ОУНБ ім. В.Г. Короленка Петро Грищенко, друг родини, доктор економічних наук Анатолій Москаленко, поетеса, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мов і методики їх викладання в початковій школі ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка, керівник обласної літературної студії "Гарт" Олена Мамчич.

Модератор заходу, бібліотекар відділу краєзнавства Олена Дорохова ознайомила присутніх зі спогадами нашої колеги, бібліографа та краєзнавця Людмили Студьонової.

Слід зауважити, що неодноразово звучали слова про причетність Володимира Котова до життя ОУНБ ім. В.Г. Короленка. Він був почесним читачем та добрим і вірним другом бібліотеки. Його цікавила різнопланова робота книгозбірні. Тому на сторінках своєї газети він опублікував кілька статей про роботу патентного сектору.
А ще при бібліотеці працювала "читацька рада", яка займалася питанням надання нового приміщення бібліотеці.
 
Це було на початку 70-х рр. ХХ ст. Володимиру Котову це питання теж боліло. Він допоміг "читацькій раді" опублікувати звернення до Влади у республіканській газеті "Культура і життя". Мабуть, таке звернення мало резонанс, адже з часом бібліотека таки одержала достойне приміщення, саме в цій будівлі ми знаходимось наразі.

Присутні на презентації мали змогу ознайомитись книжково-документальною викладкою "Життя за покликанням".

Останні новини Чернігівщини

Поліція застерігає громадян від шахрайської схеми «Друг просить у борг» 11:43

Якщо вам надходить повідомлення, або дзвінок від знайомого чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що це не шахрай, який видає себе за вашого товариша.

Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 24 вересня 2023 10:40

Протягом доби росіяни зі своєї території 13 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

24 вересня - цей день в Україні та в світі

24 вересня - цей день в Україні та в світі 09:18

ДЕНЬ 578 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 578 RUSSIAN AGRESSION

Відзнаки «За оборону Чернігова»: 21 вересня громада дякувала військовим та цивільним, які боронили місто у 2022-му 15:47

21 вересня з нагоди Дня міста у Чернігівській міській раді відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини