Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 22:21:45

Визначений переможець конкурсу малюнка від чернігівського УКРОПу "Я хочу жити в сучасній Україні"

24.10.2016   08:10Агенцiя

До 25-ї річниці Незалежності України Чернігівська обласна організація партії УКРОП проводила конкурс дитячого малюнка на тему «Я хочу жити в сучасній Україні».

Конкурс тривав близько півтора місяця. Від учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Чернігівщини надійшло 49 робіт.

До складу журі ввійшли заступник голови Чернігівської обласної організації УКРОПу Оксана Тунік-Фриз, голова ГО «Жіноча волонтерська сотня самооборони Чернігівщини» Світлана Корольова, президент Фонду здорового суспільства Ярослав Гіріч, укропівці Маргарита Лісова та Ольга Шимко. Під час оцінювання конкурсних робіт вони звертали увагу на актуальність теми, оригінальність та оформлення, якість і самостійність автора у виконаній роботі.

За результатами голосування, переможцем конкурсу став малюнок «Ще гримлять від боїв перегуки, ще палають пожежі жахні, але незабаром ми будемо жити в новій сучасній країні!» учня 8-А класу Чернігівського колегіуму № 11 Олексія Белеванцева.

Він зобразив на малюнку квітучий Чернігів з його пам’ятками, веселку, озеро з лебедями, птаха, який відлітає в небо. Він символізує загиблого в АТО рідного брата автора. Юний художник отримав головний приз – планшет.

За словами члена журі Ярослава Гіріча, кожен малюнок – чудовий і заслуговує на увагу. «Сьогодні дуже важливо проводити такі конкурси, оскільки прививати любов до своєї країни потрібно змалку», ‒ зауважив він.

«Дуже приємно, що багато дітей взяли участь у конкурсі. Роботи сповнені майстерності, душевності та глибокого змісту. За результатами конкурсу, можна впевнено сказати, що учні люблять свою Батьківщину та пишаються тим, що вони українці», – наголосила укропівка Оксана Тунік-Фриз.

Нагадаємо, чернігівський УКРОП у другу річницю розстрілів на Майдані проводив конкурс на кращий патріотичний вірш в пам’ять про Героїв Небесної Сотні.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.