Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 20:55:40

У Чернігові хлопчиків посвятили у козаки. ФОТОрепортаж

15.10.2016   11:25Агенцiя

14 жовтня українці відзначають одразу три важливих свята: Покрову, День Українського козацтва та День захисника України.

В цей день у Чернігові біля пам’ятника Т.Шевченку (на Валу) відбулася посвята та приведення до присяги молодих козаків Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» в рамках ХІІ Міського фестивалю «Чернігів – місто козацької слави».

Молоді козаки – це наймолодші учасники зразкового ансамблю бандуристів «Соколики» Чернігівської музичної школи №1 ім.С.В.Вільконського.

У червні 2005 року ансамбль бандуристів “Соколики” вступив до лав Міжнародної громадської організації “Козацтво Запорозьке” в якості окремої сотні джур Чернігівського округу. На священній землі колишньої гетьманської столиці – м. Батурині, юні кобзарі преклонили коліна перед полковим козацьким прапором і присягнули вірою і правдою служити народу України.

Активна національно-патріотична діяльність дитячого колективу, відчуття великої відповідальності, укріплене козацьким духом, змушує хлопців і сьогодні продовжувати славні традиції українського козацтва.

Олена Товпеко

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ