Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 лютого, 10:50:58

Нам є що показати світу

30.09.2016   08:27Агенцiя

У приміщенні кіно-культурного мистецького центру в Чернігові (колишній кінотеатр імені Щорса) проведено низку заходів до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, спектр яких був доволі широким і різноманітним: туристична виставка, розлогий семінар про сучасні туристичні тренди за участю столичних та обласних фахівців, вручення нагород Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації тощо.

Всі заходи відбулися на високому організаційному рівні, були наповнені цікавою інформацією і вирізнялися гарним естетичним смаком.

Під час семінару «Сучасні туристичні тренди та робота гідів» директор навчально-консультативного центру по туризму Міністерства культури України Яніна Гаврилова у своїй доповіді озвучила для любителів мандрувати світом приємну новину: нинішній Міжнародний день туризму проходить під девізом «Туризм для всіх».

Якщо це не просто святкове гасло, то потенційні туристи можуть лаштувати валізи – подорожування має стати доступним для малозабезпечених категорій населення, зокрема для родин із малими дітьми та для людей з обмеженими можливостями. Отож помилуватися екзотикою різних куточків планети матимуть можливість більше чернігівців.

Втім, вони й нині не з пасивних. Послугами туристичних агенцій останнім часом скористалося понад сім тисяч краян. У широкій географії їхніх подорожей лідирують Єгипет, Туреччина, Болгарія, Іспанія, Греція. Взагалі ж наші земляки побували в 43 країнах світу.
Звісно ж, ішлося під час проведення заходів і про туристичну привабливість нашого краю.

Отже, працівникам туристичної галузі області є простір для роботи. І змістовний семінар, обмін позитивним досвідом у рамках неформального спілкування, як зазначила представник Чернігівського туристично-інформаційного центру Тетяна Коржинська, стануть їм у добрій пригоді.

А нагороди, які вручили кращим фахівцям із туризму заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова та директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко, безумовно, стимулюватимуть творчий пошук.

Вінцем туристичного свята став урочистий концерт. Чудові пісні супроводжувалися слайдами з мальовничими краєвидами Чернігівщини.
Отож такими доречними були заключні слова ведучого: «Я пишаюся тим, що виріс на цій землі, бо ж знаю: нам є що показати світу!»
Тож як сюди не приїхати іноземним туристам?


Василь Щербонос, провідний редактор ОМЦ навчальних закладів культури і мистецтв

Останні новини Чернігівщини

Які переваги отримає Чернігівщина від впровадження Національної транспортної стратегії

Які переваги отримає Чернігівщина від впровадження Національної транспортної стратегії 10:03

Громадське обговорення проекту Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року відбулося 22 лютого в обласній державній адміністрації. Символічно, що дата заходу співпала з днем прийняття цього документу Кабінетом Міністрів України.

Рятувальники 4 рази надали допомогу водіям з вивільнення транспортних засобів

Рятувальники 4 рази надали допомогу водіям з вивільнення транспортних засобів 09:51

Упродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 4 рази залучались для надання допомоги водіям з вивільнення транспортних засобів зі складних ділянок доріг.

Зовнішня торгівля товарами в області у 2017 році. ДОВІДКА

Зовнішня торгівля товарами в області у 2017 році. ДОВІДКА 09:35

У 2017 р. зовнішню торгівлю товарами підприємства та організації Чернігівщини здійснювали з партнерами 132 країн світу.

Пріоритетність - якісні послуги дітям та сім’ям

Пріоритетність - якісні послуги дітям та сім’ям 09:23

Чергове засідання обласної міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей відбулося 21 лютого під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Наталії Романової.

"Джеймс Мейс і концепція постгеноцидного суспільства" 09:18

Таку назву мав «круглий стіл», який відбувся 21 лютого у конференц-залі обласної ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини