Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 01:03:14

Сергій Леп’явко презентував свої "Декілька слів про Чернігів". ВІДЕО

21.09.2016   08:41

Відомий український історик Сергій Леп’явко – автор 150-ти наукових праць з історії українського козацтва та історії Чернігова. В культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» відбулася презентація його нової книги «Декілька слів про Чернігів».

Серед 150-ти наукових праць доктора історичних наук, професора кафедри історії України та політології НДУ ім. Гоголя Сергія Леп’явка чимало книг про Чернігів, розрахованих на широке коло читачів. В культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» презентували нову книгу українського історика — «Кілька слів про Чернігів», представив її  сам автор.

Історико-архітектурний нарис вийшов невеличким накладом у 1500 примірників.

Книга ілюстрована фотографіями з коментарями українською і англійської мовами. Серед учасників презентації були п’ять авторів світлин.

Книга була написана кілька років тому, але російсько-українська війна внесла зміни до нашого життя. Пішов боронити Україну і син Сергія Леп’явка Ярослав. Здавалося б, не книги зараз на часі…

І свою чергову книгу автор присвятив всім захисникам України, завдяки яким ми можемо милуватися красою мирного Чернігова.

" frameborder="0" allowfullscreen>

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.