Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 березня, 08:49:18

На півночі України джазували і танцювали

13.09.2016   10:50Агенцiя

Викликаючи Катамадзе на біс, глядачі в Чернігові гупотом трохи не розвалили зал.

“Це був неперевершений уік-енд!” – саме так одним реченням, цитуючи допис у фейсбуку, можна сказати про сьомий фестиваль Chernihiv Jazz Open, який щойно завершився в Чернігові. Вдень – колективи відкритої Зеленої сцени фестивалю, вулична їжа, місцеве пиво, виставки, ярмарок сувенірів та тепле осіннє стародавнє місто, а ввечері – головна сцена з міксом класичного, самобутнього та неординарного джазу – таким запам’ятався Chernihiv Jazz Open 2016.

Гостями основної сцени фестивалю були дует з Франції – Самюель Берто та Станко Марінковіч, співак Харрісон Янг зі Сполучених Штатів Америки, Україну представляв бенд Усеіна Бекірова разом з прекрасною Іванкою Червінською. Хедлайнером фестивалю стала надзвичайна Ніно Катамадзе з групою INSIGHT в супроводі струнного квартету, яка примусила публіку просто шаленіти від музичного задоволення. Викликаючи співачку на біс, глядачі аплодували та гупотіли так, що трохи не розвалили приміщення місцевого драмтеатру.

Своїми музичними емоціями на денній відкритій сцені ділилися: DJ Boochyaman (Київ), Bag Pack (Чернігів), Cherkassy Jazz Quintet (Черкаси), Orrganizmo Iliya Eresko Band (Київ), F Trio (Чернігів), Kiev Tango Project (Київ), Dogma (Київ). Було все, що має бути на міському відкритому джазовому фестивалі: посмішки, сонце, жива музика і навіть танці.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини