Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 14:45:01

У Чернігові завершився всеукраїнський фестиваль єврейської пісні

25.10.2011   07:27

V всеукраїнський фестиваль-конкурс єврейської пісні “Чернігівська осінь” завершився в обласному центрі.

Дійство тривало два дні в стінах Міського палацу культури. Тут зібрались представники єврейської громади міста і не тільки.

У цьогорічному фестивалі участь взяли 20 солістів-виконавців з 9-ти міст України. Від Луцьку до Луганську, від Києва до Феодосії. Різні регіони, різні єврейські общини своїх виконавців направили сюди, на наш фестиваль.

При вході до концертної зали гостей зустрічають клейзмери. Це виконавці традиційної нелітургійної музики східноєвропейських евреїв. Як пояснюють організатори фестивалю, клейзмери – це музиканти, що грають без нот. Музика весела та емоційна.

В перший день фестивалю “Чернігівська осінь” проходив сам конкурс. Кращих виконавців єврейської пісні визначало компетентне журі. А наступного дня всі учасники та інші творчі колективи влаштували справжнє свято єврейської культури.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=1707

Останні новини Чернігівщини

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ 14:24

Протягом 5 днів на Чернігівщині перебуватиме офіційна делегація представників Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща).

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту 12:07

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті 11:57

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини провели профілактичний безпековий урок на свіжому повітрі для учнів п’ятих та шостих класів семенівської школи №1.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини