Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 05:53:06

Про Євро і Чернігів

21.04.2012   10:53Агенцiя

50 днів до Євро-2012. Чи готовий Чернігів до прийому туристів? Таким було головне питання круглого столу, який зібрав представників влади, туристичної галузі, мистецьких кіл та журналістів.

До Євро-2012 залишилося півтора місяці – і Україна гарячково проводить останні приготування. А у Європі тим часом “крутять” відеоролики про Україну: розбиті дороги, доісторичні автобуси та сумнівна інфраструктура і антислоган англійською: “Я не їду в Україну”. Бо Україна зробила все, щоб привабити вболівальників і туристів. І зробила все, щоб відлякати їх. Перекупники, які спекулюють білетами на матчі, готелі і бари-ресторани, які неадекватно накручують ціни; таксисти, які заледве почувши іноземну мову, починають працювати за подвійним тарифом, катастрофічний стан багатьох автомагістралей, неоднозначна політична ситуація…. Але Україна продовжує чекати на туристів…

І Чернігів разом з нею. В управлінні стратегічного розвитку Чернігівської міськради вважають, що проведення Євро-2012 має величезне значення для розвитку місцевого туризму. Столичні туроператори включають древній Чернігів у маршрути для учасників і гостей чемпіонату. А що зробили у самому Чернігові для зацікавлення потенційних гостей? На це запитання під час круглого столу, влаштованого медіа-центром “Моє місто”, відповідали представники місцевої влади, туристичних та мистецьких організацій.

Оновлено і перекладено англійською буклет про заповідник. Зараз триває ремонт на найвідвідуванішому туробєкті – Антонієвих печерах. Про історичні та архітектурні пам’ятки туристам розповідатимуть інформаційні стенди. На Валу з’являться торгівельні майданчики в народному стилі. І, можливо, відновлені ліхтарі – якщо цю турботу візьмуть на себе, наприклад, місцеві підприємці. А от гармати поки що так і стоять з вандальськими надписами, і дерев’яні сходи залишаються зламаними. Готелі та заклади громадського харчування уже готові приймати туристів – і персонал навіть англомовний де-не-де з’являється, звітують посадовці.

Митець Володимир Мороз до очікуваної навали туристів ставиться скептично – футбольний контингент більше схильний до пива, ніж до сувенірів. Тим не менш, Спілка майстрів теж готується…

“Складається враження, що в Україні крім церков та дорогих готелей нічого нема”, – пише один з англійських футбольних фанів. Та є, але от чи готове воно до Євро? Чи полагодять пішохідні переходи, чи приберуть сміття з вулиць, куди дінуться бродячі собаки і…бродячі люди? Звичайно, на все це одразу не вистачає коштів… Інформація для самостійних роздумів: малюнок символів Євро-2012 коштував Україні сто тисяч доларів.
То чи варто так напружуватися заради туристів, які, МОЖЛИВО, зазирнуть до Чернігова – прозвучало питання до посадовців від ЗМІ. “У нас не все так ідеально, щоб знехтувати зайвою можливістю навести лад”, – такою була відповідь. І стосується вона, напевно, всіх нас – бо з туристами чи без, а нам жити у НАШОМУ місті.

http://chodtrk.com.ua/?p=3144

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.