Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 19:40:53

"У вирі натхнення". ВІДЕО

27.07.2016   14:36Агенцiя

Це виставка молодих чернігівських художників відкрилася в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського.

Різноманітні авторські техніки і жанри, неповторний підхід до втілення творчих задумів – всі художники тут оригінальні, тому щось цікаве для себе знайте кожен глядач, впевнені організатори.

Уже традиційно влітку молоді художники мають змогу представити свої роботи у виставковій залі музею-заповідника Михайла Коцюбинського. «У вирі натхнення» — так називається експозиція. Цього року в ній близько тридцяти картин дванадцяти чернігівських митців, які працюють в різних техніках. Координатор виставки Дмитро Зуганов є водночас і її учасником. На розсуд глядачів пропонує декоративну композицію, на якій зображені птахи і рослини. Каже, зараз знаходиться в творчому пошуку, а надихає на цей пошук природа.

Переважно натюрморти і пейзажі у творчому доробку Катерини Мажуги. Соняшники, ромашки – художниці подобається зображувати красу, близьку кожному з нас.

Така виставка дає можливість саме молоді поділитися своїм мистецтвом з глядачами. Художники кажуть, у цій виставковій залі особлива щира атмосфера.

Різні автори – різні художні напрямки. У кожного митця своє бачення, і це робить виставку цікавою й оригінальною, вважає заступник директора музею Наталія Коцюбинська.

Виставка «У вирі натхнення» триватиме до сімнадцятого серпня.


Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.