Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 20:24:21

Стартує археологічний сезон в гетьманському Батурині

22.07.2016   14:31Агенцiя

3 серпня 2016 року в охоронних зонах Національного історико – культурного заповідника “Гетьманська столиця” розпочинається новий сезон археологічних досліджень, який триватиме до 23 серпня.

Саме в цей період, оглядаючи пам'ятки Батурина, Ви можете стати очевидцями відкриття його підземних таємниць, побувати на розкопках заміської резиденції гетьмана Івана Мазепи Гончарівки та в парку “Кочубеївський”. Дослідження проводяться за участі студентів та науковців історичних факультетів під керівництвом професійних і досвідчених археологів.

Чимало артефактів історії Батурина досі знаходиться в землі. Саме вони «оживляють» історію, наближаючи нас до подій та особистостей величного і трагічного минулого Гетьманської столиці.

У всьому світі люди витрачають великі гроші, щоб вирушити в археологічний тур і хоча б день побути археологом. Ми ж пропонуємо унікальну екскурсію, у ході якої Ви зможете відвідати розкопки і на власні очі побачити збережене минуле міста.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.