Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 травня, 22:59:35

Підбили підсумки 90-го театрального сезону

11.07.2016   15:32Агенцiя

Підбиваючи підсумки 90-го театрального сезону Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка генеральний директор театру, заслужений діяч мистецтв України Сергій Мойсієнко (для якого цей сезон був першим на чолі театру) згадав про його урочисте відкриття прем’єрою «Циганки Ази» та заключну прем’єру сезону «Майська ніч» у постановці режисера театру, заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко.

Також він згадав випуск протягом сезону ще трьох прем’єрних вистав, а саме: «Не плачте за мною ніколи…» і «Неймовірні пригоди Тузика» у постановці режисера Тетяни Шумейко та «Ніч перед Різдвом», поставлену художнім керівником – головним режисером театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим.

Керівник театру разом з усім колективом ще раз привітали трьох провідних майстрів сцени (Н.Максименко, О.Гребенюк, О.Куковєрова), які в цьому році отримали почесне звання «Заслужений артист України», побажали успішної творчої роботи на чернігівській сцені молодим акторам, які в цьому сезоні увійшли до складу трупи театру, хвилиною мовчання вшанували пам’ять колег Петра Дехтяренка і Тетяни Ковинцевої, які пішли з життя.

У звітному слові керівника театру було згадано численні гастрольні поїздки по області та за її межами, успішні виступи на міжнародних і всеукраїнських театральних фестивалях та отримані відзнаки у багатьох номінаціях, зокрема присвоєння Гран-прі за підсумками такого престижного театрального форуму як «Мельпомена Таврії». Звернувся зі словами подяки до усіх причетних до вирішення організаційних питань під час проведення на базі театру традиційного для нас 24-го Міжнародного фестивалю «Словянські театральні зустрічі» та 18-го Міжнародного театрального фестивалю моновистав «Чернігівське відлуння», який цього року вперше проходив у Чернігові.

Серед позитивних підсумків сезону було перелічено запровадження системи продажу електронних квитків через Інтернет, оновлений формат офіційного сайту театру та створення сторінок театру в соціальних мережах, проведення поточного ремонту приміщень першого і другого поверхів театру, художнє оформлення портретної галереї артистів театру та видання ювілейного альбому до 90-річчя створення театру, а також перевиконання низки економічних показників діяльності театру за перше півріччя 2016 року.

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини