Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 21:14:00

Підбили підсумки 90-го театрального сезону

11.07.2016   15:32Агенцiя

Підбиваючи підсумки 90-го театрального сезону Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка генеральний директор театру, заслужений діяч мистецтв України Сергій Мойсієнко (для якого цей сезон був першим на чолі театру) згадав про його урочисте відкриття прем’єрою «Циганки Ази» та заключну прем’єру сезону «Майська ніч» у постановці режисера театру, заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко.

Також він згадав випуск протягом сезону ще трьох прем’єрних вистав, а саме: «Не плачте за мною ніколи…» і «Неймовірні пригоди Тузика» у постановці режисера Тетяни Шумейко та «Ніч перед Різдвом», поставлену художнім керівником – головним режисером театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим.

Керівник театру разом з усім колективом ще раз привітали трьох провідних майстрів сцени (Н.Максименко, О.Гребенюк, О.Куковєрова), які в цьому році отримали почесне звання «Заслужений артист України», побажали успішної творчої роботи на чернігівській сцені молодим акторам, які в цьому сезоні увійшли до складу трупи театру, хвилиною мовчання вшанували пам’ять колег Петра Дехтяренка і Тетяни Ковинцевої, які пішли з життя.

У звітному слові керівника театру було згадано численні гастрольні поїздки по області та за її межами, успішні виступи на міжнародних і всеукраїнських театральних фестивалях та отримані відзнаки у багатьох номінаціях, зокрема присвоєння Гран-прі за підсумками такого престижного театрального форуму як «Мельпомена Таврії». Звернувся зі словами подяки до усіх причетних до вирішення організаційних питань під час проведення на базі театру традиційного для нас 24-го Міжнародного фестивалю «Словянські театральні зустрічі» та 18-го Міжнародного театрального фестивалю моновистав «Чернігівське відлуння», який цього року вперше проходив у Чернігові.

Серед позитивних підсумків сезону було перелічено запровадження системи продажу електронних квитків через Інтернет, оновлений формат офіційного сайту театру та створення сторінок театру в соціальних мережах, проведення поточного ремонту приміщень першого і другого поверхів театру, художнє оформлення портретної галереї артистів театру та видання ювілейного альбому до 90-річчя створення театру, а також перевиконання низки економічних показників діяльності театру за перше півріччя 2016 року.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.