Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 червня, 17:37:52

На здобуття обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського

09.07.2016   12:37Агенцiя

У номінації «Театрально-музичне мистецтво» на здобуття обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського претендує творче об’єднання «Актор і лялька» у складі: Вікторії Язичан, Ольги Філончук, Ольги Маджуги, Олени Денисенко, Романа Маджуги, Антона Шеремка, Миколи Вітковського, Олени Загребіної, Олександра Ковшуна за цикл вистав «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля».

Цикл об’єднав вистави, створені за творами видатних українців – Т.Шевченка, М.Коцюбинського, О.Довженка. Доля кожного з них в тій чи іншій мірі пов’язана з Чернігівщиною. Подібний проект унікальний, бо немає, на даний час, аналогів в царині мистецтва театру ляльок України.

Створення циклу «В своїй хаті своя правда і сила і воля» – це крок у розвитку нашого театру і, безумовно, це шанс не тільки заявити про себе у всеукраїнському масштабі, але й продовжити поступ театру до осучаснення власної естетики.

Теми, підняті в цих виставах, гостро-актуально звучать в наші дні в контексті тих подій, що відбуваються в країні. Сьогодні, як ніколи, нам усім потрібні сила і дух слова великих українців – Т.Шевченка, М.Коцюбинського, О.Довженка, їх віра в Україну. Особливо вони потрібні молодому поколінню, яке створюватиме новітню історію нашої держави. Тому всі вистави циклу орієнтовані на старшокласників, молодь.

Вистава «Казковий світ Михайла Коцюбинського» брала участь у ХІІ Міжнародному театральному фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі», а вистава «Великий Льох» у ІV-у фестивалі «Прем’єри сезону», який проводить «Уніма-Україна». Акторські роботи, робота постановника та сценографічне рішення вистав отримали схвальні відгуки в середовищі та критиків.

Вистави «Казковий світ Михайла Коцюбинського», «Великий Льох», «Ріка… Життя…» користуються успіхом у глядацької аудиторії, а це, здебільшого, учні середніх і старших класів, про що свідчать схвальні записи в книзі відгуків театру.
 

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини