Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 квітня, 03:23:22

Перша на Чернігівщині сільська газета набуває популярності

17.04.2012   06:19

Перша на Чернігівщині сільська газета, яка віднедавна у вигляді інформаційного бюлетеня виходить у Мрині Носівського району Чернігівщини, набула величезної популярності серед місцевого населення. Про це свідчить звернення редакції, надруковане у номері, випущеному до Великодня.

“Шановні читачі! Ми хочемо сказати, що приємно вражені! Бюлетень став настільки популярним, що всі його примірники розходяться за день чи два. Їх навіть, буває, крадуть (2 примірники – в сільській раді і 2 – в клубі). Чудово! Користуйтеся на здоров’я! Це – найбільша похвала нам! Ви ж узяли їх, щоб почитати! Спасибі Вам за це!”, – пише редколегія.

Бюлетень, який власними силами і коштом випускає мринська інтелігенція, за своїм змістом, насиченістю, злободенністю і легкістю подачі інформації справді може “втерти носа” не одній обласній і навіть всеукраїнській газеті. Лише останній номер розповідає про походження релігійних свят, місцеві події та цікавих односельців, друкує новини культурного, спортивного, шкільного життя, корисні для здоров’я поради, вірші й оповідання місцевих авторів, прогноз погоди на Великдень, ціни на базарі, вітання і співчуття, сільські оголошення, нагадування про податки та багато іншої корисної інформації.

Про наближеність газети до сільських реалій свідчить, зокрема, рубрика “мринки-гуморинки-сатиринки”, де можна прочитати і такий витяг із надісланого в редакцію листа “геймера”: “С. грає в Інтернеті на танках.
 
Коли він виїжджає зі свого “кубла”, на сервері його чекають обидва
брати М. Вони відразу вціляють у нього і тому С. ходить з опущеною головою”.

Як розповів один із засновників видання Олександр Джуломанов, перший, пробний номер “Літературного Мрина” ентузіасти випустили в грудні 2011 року форматом А5 і накладом 100 примірників. З місяця в місяць обсяг газети збільшувався і сьогодні вона друкується на двох листках формату А4. Утричі зріс і її тираж.

Останні новини Чернігівщини

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00 15:02

О 09 год. 03 хв. 17 квітня ворогом здійснено ракетний обстріл території міста Чернігова. Сталося пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту! 12:27

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Вранці 17 квітня росіяни завдали 3 ракетних ударів по Чернігову. 12:18

"Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Зараз вже можу казати про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. Більше 20 поранених", - сказав в інтерв'ю телеканалу 1+1 начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини