Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 09:29:06

День латвійської культури у Чернігові

21.06.2016   07:39

У Чернігові 17 червня відбувся День латвійської культури. Захід організовано Почесним консульством Латвійської Республіки в м. Чернігові за підтримки Посольства Латвійської Республіки в Україні.

Розпочались заходи з прес-конференції, що  пройшла в Культурно-просвітницькому центрі LatviArt при Почесному консульстві Латвійської Республіки, за участю заступника посла Латвійської Республіки в Україні Лігіти Давидової, почесного консула Латвії в Чернігові та області Олени Вишнякової.
    
Олена Вишнякова висловила сподівання, що латвійська культура у Чернігові буде постійно розвиватися. Після прес-конференції відбулось офіційне відкриття виставки «Югендстиль у Ризі та Латвії".
    
На Алеї Героїв чернігівці та гості  міста прослухали виступ Лайми Янсоне талановитої музикантши-віртуоза із програмою «Літнє сонцестояння».  Вона грала на латиському автентичному музичному інструменті - кокле. За словами продюсера та режисера Олафса Оконовса, це національний музичний інструмент Латвії, виготовлений з ялини XIX століття і є чимось середнім між гуслями та бандурою. Цей концерт був організований в рамках фестивалю "Зелена сцена".
    
Крім того, на алеї працювала фотовиставка,  інформаційна виставка "Ліго/Янів день", а також були представлені роботи хенд-мейд майстрів LATVIA SIGHTSEEING.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини