Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 лютого, 10:15:36

"Революцію гідності" в роботах українського фотохудожника побачать у Фінляндії та Польщі

14.06.2016   10:42

Роботи українського фотожурналіста Ігоря Волосянкіна на тему Революції Гідності експонувалися у різних містах України, а з 10 червня світлини митця разом із сотнями фотографій інших професійних авторів та аматорів показують у Фінляндії.

"Я ще раніше співпрацював з музеєм Великої Вітчизняної війни і вони відібрали у мене біля 200 фотографій для своєї постійної експозиції. Скільки робіт відбрали для виставки у Фінляндії, я не знаю", - повідомив І.Волосянкін.

Проект фоотографа "Україна: 2014 – 2016. Війна і Мир" відкрився 10 червня у Гельсінкі. Його метою є донести до європейської спільноти інформацію про події в Україні, які відбулися під час Революції Гідності та у постмайданівський період.

Фотовиставка "Майдан у фотографіях – дорога до Свободи Київ-Чернігів-Гданськ" митця з Чернігівщини також знаходяться у польському історичному залі незалежної профспілки "Солідарність".

"Поляки запросили мене до Гданська виставити експозицію з Майдану рік тому. А 25 років тому в Польщі був свій "Майдан". І тепер у них є музей, звідки почалася революція в Польщі. І вони принципово 25 років в цей музей не пускали жодну сторонню експозицію. Я був перший, кого вони виставили як стороннього автора з фотографіями з Майдану", - розповів фотожурналіст.

Останні новини Чернігівщини

Фахівці Головного управління ДПС у Чернігівській області виявляють факти продажу товарів без застосування РРО

Фахівці Головного управління ДПС у Чернігівській області виявляють факти продажу товарів без застосування РРО 10:12

Відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області на постійній основі здійснюється робота щодо виявлення фактів порушень законодавства суб’єктами господарювання, щодо порядку проведення розрахунків з покупцями та ведення обліку технічно-складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту.

Чернігівська область співпрацюватиме зі штатом Міннесота у сфері аграрних технологій 10:08

Лист про взаємопорозуміння між Чернігівською обласною військовою адміністрацією та штатом Міннесота щодо співробітництва з аграрних технологій підписали 21 лютого Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сполучених Штатах Америки Оксана Маркарова (від Чернігівської ОВА) та губернатор штату Міннесота Тімоті Уолз. Церемонія відбулася у Посольстві України в США.

 Серед основних причин ДТП на Чернігівщині – перевищення безпечної швидкості. Поліція закликає водіїв дотримуватися ПДР

Серед основних причин ДТП на Чернігівщині – перевищення безпечної швидкості. Поліція закликає водіїв дотримуватися ПДР 10:07

За інформацією Управління превентивної діяльності обласної поліції, у січні 2024 року загалом зареєстровано 224 дорожньо-транспортні пригоди, у яких постраждали 54 людини (з них 9 дітей) та 6 осіб загинули.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 2 пожежі внаслідок яких загинула 1 особа.

22 лютого: цей день в Україні і світі

22 лютого: цей день в Україні і світі 08:10

ДЕНЬ 729 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 729 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини