Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 20:30:44

"Революцію гідності" в роботах українського фотохудожника побачать у Фінляндії та Польщі

14.06.2016   10:42

Роботи українського фотожурналіста Ігоря Волосянкіна на тему Революції Гідності експонувалися у різних містах України, а з 10 червня світлини митця разом із сотнями фотографій інших професійних авторів та аматорів показують у Фінляндії.

"Я ще раніше співпрацював з музеєм Великої Вітчизняної війни і вони відібрали у мене біля 200 фотографій для своєї постійної експозиції. Скільки робіт відбрали для виставки у Фінляндії, я не знаю", - повідомив І.Волосянкін.

Проект фоотографа "Україна: 2014 – 2016. Війна і Мир" відкрився 10 червня у Гельсінкі. Його метою є донести до європейської спільноти інформацію про події в Україні, які відбулися під час Революції Гідності та у постмайданівський період.

Фотовиставка "Майдан у фотографіях – дорога до Свободи Київ-Чернігів-Гданськ" митця з Чернігівщини також знаходяться у польському історичному залі незалежної профспілки "Солідарність".

"Поляки запросили мене до Гданська виставити експозицію з Майдану рік тому. А 25 років тому в Польщі був свій "Майдан". І тепер у них є музей, звідки почалася революція в Польщі. І вони принципово 25 років в цей музей не пускали жодну сторонню експозицію. Я був перший, кого вони виставили як стороннього автора з фотографіями з Майдану", - розповів фотожурналіст.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ