Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 09:33:53

"Революцію гідності" в роботах українського фотохудожника побачать у Фінляндії та Польщі

14.06.2016   10:42

Роботи українського фотожурналіста Ігоря Волосянкіна на тему Революції Гідності експонувалися у різних містах України, а з 10 червня світлини митця разом із сотнями фотографій інших професійних авторів та аматорів показують у Фінляндії.

"Я ще раніше співпрацював з музеєм Великої Вітчизняної війни і вони відібрали у мене біля 200 фотографій для своєї постійної експозиції. Скільки робіт відбрали для виставки у Фінляндії, я не знаю", - повідомив І.Волосянкін.

Проект фоотографа "Україна: 2014 – 2016. Війна і Мир" відкрився 10 червня у Гельсінкі. Його метою є донести до європейської спільноти інформацію про події в Україні, які відбулися під час Революції Гідності та у постмайданівський період.

Фотовиставка "Майдан у фотографіях – дорога до Свободи Київ-Чернігів-Гданськ" митця з Чернігівщини також знаходяться у польському історичному залі незалежної профспілки "Солідарність".

"Поляки запросили мене до Гданська виставити експозицію з Майдану рік тому. А 25 років тому в Польщі був свій "Майдан". І тепер у них є музей, звідки почалася революція в Польщі. І вони принципово 25 років в цей музей не пускали жодну сторонню експозицію. Я був перший, кого вони виставили як стороннього автора з фотографіями з Майдану", - розповів фотожурналіст.

Останні новини Чернігівщини

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини