Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 жовтня, 05:55:09

Аматорські колективи міста об’єдналися під спільним гаслом "Маю право творити"

09.06.2016   14:46

У Чернігові бракує невеликої концертної зали, де могли б займатися аматорські театральні колективи, проводитися заходи, які направлені на спілкування з глядачем, сольні концерти чернігівських виконавців.

Ініціативна група проекту – це представники аматорського театру «Ілюмінатор», «Дивосад», «Театр 23», молоді режисери міста та виконавці, які прагнуть поділитися своїм творчим доробком з глядачем.

Спільними зусиллями ми плануємо зробити косметичний ремонт малої сцени Міського палацу культури (кінозал). Адже нинішній стан не дозволяє не те що давати вистави, а й навіть проводити репетиції. І якщо виконання більшості робіт можливо зробити самотужки, то для придбання матеріалів необхідні чималі кошти.

Глядача та представників ЗМІ організатори запросили 7 червня на презентацію проекту та вечір етюдів «Рампа та час» від театру «Ілюмінатор».

«Наш театр шукав місце для загальних зборів та репетицій. Міський Палац запросив нас до себе та надав приміщення малої сцени, де наш театр продовжує жити. Але нас попередили, що зал потребує ремонту і в не зовсім презентабельному вигляді. Ми неодноразово виступали і хотіли й надалі продовжити виступати тут, тож захотіли допомогти у відродженні зали. Оскільки ми творчий колектив, то і допомога може бути творчою, - зазначив художній керівник театру «Ілюмінатор» Сергій Семененко, - Ми запропонували проект «Маю право творити», щоб показати великий потенціал сцени і провести творчий вечір етюдів, де молоді актори і режисери експериментують і випробовують свої сили на сцені».

Ірина Должикова: «Ми хочемо аби у місті з’явився перший малий культурний простір, відкритий для кожного містянина, який бажає поділитися своєю творчістю з іншими. Вже підготовлений ескізний проект зали, ми сподіваємося, що з допомогою небайдужих людей за літній період нам вдасться привести до ладу її естетичний вигляд. Сьогодні ми проводимо з вами зустріч саме у цьому залі аби ви самі побачили умови в яких вимушені займатися колективи. Сподіваюся, що спільними зусиллями ми реалізуємо цю ініціативу. Також ми подали даний проект на «Бюджет участі» до міської ради. Восени відбуватиметься голосування, то ж ми звертаємося до усіх за підтримкою, адже нам буде важливий кожен голос».

Організатори повідомили, що для збору коштів на будівельні матеріали в подальшому проводитимуться благодійні вечори, заходи. І запросили усіх небайдужих до творчості людей долучитися до реалізації даного проекту та спільними зусиллями подарувати місту нове місце для творчого відпочинку.

Контактна особа: Іваненко Олена – 063 726 70 52.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

Чернігівський спецпризначенець Віталій Костюченко: «Ми захищаємо свою землю, своїх рідних, своїх дітей» 09:39

Свідомо обрав професію захисника України, бо відчував, що велика війна з росією неминуча. Поліцейський інспектор-снайпер Віталій Костюченко стояв у витоків формування спеціального підрозділу «Чернігів», і вже десятий рік поспіль виконує бойову роботу в найгарячіших точках російсько-українського протистояння.

2 жовтня - цей день в Україні та в світі

2 жовтня - цей день в Україні та в світі 09:36

ДЕНЬ 586 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 586 RUSSIAN AGRESSION

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини