Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 01:28:02

Названо імена номінантів обласної премії ім. М.Коцюбинського

07.06.2016   09:52Агенцiя

Комісія з присудження обласної премії ім. М.Коцюбинського одноголосно допустила до наступного етапу конкурсу усіх запропонованих кандидатів.

Поезія:

Богдан Власенко «…Доки холоне кава»;

Надія Мариноха-Стеценко «Таємниця твого Всесвіту»;

Ольга Пилипчук «Малахітові вруна», «Відлуння зорі Полин»;

Лариса Ткач «Кришталева роса».

Проза:

Любов Пономаренко «Синє яблуко для Ілонки».

Народознавство:

Олександр Ковальчук «Візуальне у творчості М.Коцюбинського»;

Віктор Моренець «Просвіта» інкогніта».

Декоративне та образотворче мистецтво:

Євген Кріп, цикл робіт «Євген Кріп.Чернігів-45»;

Театрально-музичне мистецтво:

Творче об’єднання «Актор і лялька» цикл вистав «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля»

Обговорення доробків тепер уже номінантів премії відбулося вчора на тематичному засіданні за головування заступника голови — керівника апарату облдержадміністрації Наталії Романової.

У п’яти номінаціях за прихильність поціновувачів боротимуться вісім митців та один творчий колектив.

— У двох номінаціях «Поезія» та «Народознавство» конкуренція доволі серйозна. І це добре. Адже саме у такий спосіб гартується здорове змагання, а суспільство вчиться відбирати найкраще, – зазначила Наталія Романова.

Відсьогодні із роботами номінантів можна ознайомитися у музеї М.Коцюбинського, а імена переможців буде названо у кінці серпня цього року.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини