Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 14:27:54

Стартувало голосування за 7 найкращих міст та містечок України

02.06.2016   10:16Агенцiя

1 червня 2016 року стартував другий етап акції«7 чудес України: історичні міста та містечка».

В прес-центрі «Укрінформу» члени Оргкомітету оголосили 21 фіналіста акції та повідомили про початок Інтернет-голосування на сайті www.7chudes.in.ua.

Нагадаємо, акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» – це вже V етап всеукраїнської акції «7 чудес України», ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна». У попередні етапи вже визначали: «7 історико-архітектурних чудес України» (2007 р.), «7 природних чудес України» (2008 р.), «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» (2010 р.) та «7 чудес Києва» (2013 р.).
Анатолій Хостікоєв, Жанна Боднарук, Микола Томенко, Олександр Харченко

Анатолій Хостікоєв, Жанна Боднарук, Микола Томенко, Олександр Харченко

В акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», яка пройде у 2016 році, беруть участь ті міста і містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє унікальне архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

«А загалом ця акція пройде під гаслом «Мандруйте Україною. Відпочивайте в Україні. Любіть Україну!», – повідомив голова Оргкомітету Микола Томенко.

1-06-2016

Він нагадав, що з 1 березня до 1 червня Оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь в цій акції від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо.

І за рішенням Оргкомітету був визначений такий список 21 фіналіста (ЗА АБЕТКОЮ):

    Балта (Одеська обл.)
    Бердичів (Житомирська обл.)
    Бердянськ (Запорізька обл.)
    Берислав (Херсонська обл.)
    Біла Церква (Київська обл.)
    Вижниця (Чернівецька обл.)
    Володимир-Волинський (Волинська обл.)
    Галич (Івано-Франківська обл.)
    Глухів (Сумська обл.)
    Диканька (Полтавська обл.)
    Жовква (Львівська обл.)
    Канів (Черкаська обл.)
    Ніжин (Чернігівська обл.)
    Ольвія (Миколаївська обл.)
    Петриківка (Дніпровська обл.)
    Сатанів (Хмельницька обл.)
    Святогірськ (Донеьцка обл.)
    Сковородинівка (Харківська обл.)
    Теребовля (Тернопільська обл.)
    Тульчин (Вінницька обл.)
    Хуст (Закарпатська обл.)

Отож, під час другого етапу акції (з 1 червня до 25 вересня 2016 року) на офіційному сайті акції триватиме голосування, де кожен зможе обрати зі списку фіналістів свої 7 найкращих історичних міст України. Також відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів.

На заключному етапі акції відбудеться підведення підсумків за результатами опитування експертів та Інтернет-голосування (50/50). І 27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення семи переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Після оголошення результатів акції Оргкомітет бере на себе зобов’язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

Оберіть

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини