Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 01:29:48

Відбулася презентація біографічного довідника “Лауреати Чернігівської обласної премії ім. М.Коцюбинського. 1992-2011”

11.04.2012   10:30Агенцiя

У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася презентація біографічного довідника “Лауреати Чернігівської обласної премії ім. М.Коцюбинського. 1992-2011”.

У цій книжці, що вийшла на початку ц.р. за сприяння Управління у справах преси та інформації ОДА подаються творчі біографії лауреатів обласної премії ім. М.Коцюбинського за період з 1992 по 2011 р. Кожна стаття містить стислі біографічні відомості, а також короткі дані про трудовий стаж та творчі здобутки лауреатів. Це видання вийшло друком за ініціативи заст. голови ОДА Віктора Тканка. У довіднику відомості про лауреатів розміщено у хронологічному порядку із зазначенням номінації, у якій присуджувалася премія.

У заході взяли участь письменники, поети, історики-краєзнавці, художники та архітектори, артисти, журналісти та музейні працівники.

Зокрема у своєму виступі голова Чернігівського обласного осередку НСПУ, редактор газети “Гарт”, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка Дмитро Іванов зауважив, що цей довідник заслужив схвальні відгуки у Києві у Національній Спілці письменників. Схвально висловилися про працю музейників й письменники Сергій Дзюба та Станіслав Маринчик, головний режисер Обласного лялькового театру Віталій Гольцов відзначив, що усі хто отримав цю премію мають гідно нести звання лауреата.

Також виступили архітектор Володимир Павленко, тележурналіст Любов Боднарук, відомий художник Іван Пенський, історик-краєзнавець Олександр Добриця, зав. кафедрою української мови Інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Матюшкіна та провідний науковий співробітник обласного історичного музею Світлана Половнікова. Майстриня Валентина Боровик подарувала музею вишитий портрет М.Коцюбинського. А окрасою заходу став виступ Академічного ансамблю обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм “Сіверські клейноди”.

http://kotsubinsky.org/news/vidbulasja_prezentacija_biografichnogo_dovidnika_laureati_chernigivskoji_oblasnoji_premiji_im_m_kocjubinskogo_1992_2011/2012-04-10-213

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.