Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 00:56:21

Музеї Чернігівщини. ДОВІДКА

18.05.2016   07:33Агенцiя

У 2015 р. на Чернігівщині були відкритими для відвідування 34 самостійні музеї. Експозиції переглянули 886 тис. осіб, з яких 44% – учні та студенти. Для майже половини з них (400 тис.) проведено 21 тис. екскурсій. Відкрито 514 виставок, 21 музей експонував виставки в 106 місцях поза музеями.

У середньому в кожному з музеїв побували 26 тис. відвідувачів. Однак найбільшу популярність упродовж багатьох років утримують архітектурно-історичний заповідник "Чернігів стародавній", історико-культурні заповідники "Качанівка" та "Гетьманська столиця", що мали статус національних.

На кінець минулого року основний фонд музеїв налічував 469 тис. експонатів, більшість із яких (40%) – речові предмети, 21% – писемні, 17% – фото, 5% – образотворчі. У науково-допоміжному фонді знаходилося 282 тис. предметів.

Роботу музеїв забезпечували 624 працівники, у т.ч. 192 наукові співробітники та екскурсоводи. За рік працівниками музеїв підготовлені та видані 596 наукових видань та публікацій, розроблені 306 тематико-експозиційних планів.
   
Крім самостійних, в області діяли 25 музеїв, створених у складі підприємств, установ, організацій, навчальних закладів.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини