Відкрилася персональна виставка творів народного художника Андрія Чебикіна
В Чернігівському обласному художньому музеї ім.Григорія Галагана відбулось відкриття персональної виставки творів народного художника, лауреата Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Андрія Чебикіна. (До 70-річчя від дня народження художника).
В експозиції представлено близько тридцяти творів митця, виконаних в техніках офорт, літографія, ксилографія, суха голка, олівець. Це ілюстрації до твору Івана Франка «Каменярі», збірки Бориса Олійника «Кредо», офорти із серії «Перехожі», літографії із серії «Під мирним небом» та багато інших.
Більш ніж чверть століття, (з 1989 року), Андрій Чебикін очолює Київський державний художній інститут (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури). З його творчої майстерні вільної графіки вийшло більше 300 випускників. Отже, виставка була би не повною без творів його учнів: Івана Селіванова, Миколи Кочубея, Василя Юдіна, Людмили Койдан, Ольги Матвейцевої.
Цікаво, що ця експозиція змінила виставку київської художниці Каті Дудник, яка на відкритті подарувала музею свою роботу «Так, я люблю України» і поділилась спогадами про навчання в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури та про її ректора Андрія Чебикіна.
Також познайомитись з роботами класика української графіки прийшли учні середньої школи № 3 та міської художньої школи.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.