Олександр Левочко — директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА
Від 28 квітня Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації працює з новим очільником.
4 травня, в.о голови ОДА Леонід Сахневич вітав Олександра Левочка з призначенням.
Колективу структурного підрозділу представляти керівника не довелося. Адже Олександр Володимирович тривалий час був заступником директора цього ж Департаменту, а згодом — виконуючим обов’язки.
Розпочав свою кар’єру Олександр Левочко провідним методистом по фольклору Чернігівського обласного центру української народної творчості, а через дев’ять років очолив цей заклад.
Звідти ж у 2011 році перейшов до тоді ще Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини ОДА.
За фахом Олексанр Володимирович керівник фольклорного ансамблю, викладач фахових дисциплін з народної художньої творчості.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.